P0

Regionas

Palangos gyventojai turės bendruomenės namus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-04


Trečiadienį pasirašyta buvusios Palangos „Smilčių“ mokyklos pastato rekonstrukcijos į bendruomenės namus rangos darbų sutartis.

„Tai – ilgai lauktas ir kurorto gyventojams labai svarbus projektas – išsaugotas ir atnaujintas buvusios mokyklos pastatas bus naudojamas visuomeninėms reikmėms. Įgyvendinę projektą pagaliau turėsime bendruomenės namus“, – pranešime spaudai cituojamas Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Rangovai darbus atlikti įsipareigojo iki 2023 m. Rekonstrukcijos metu bus apšiltintas pastato fasadas bei stogas, pakeisti langai, įrengta nauja šildymo sistema, liftas, taip pat bus atnaujintas apšvietimas, įrengti nauji sanitariniai mazgai, pagal poreikius bus perplanuotos ir patalpos.

Pastatas bus ne tik rekonstruotas, bet ir pakeista jo paskirtis iš mokslo į administracinę. Čia įsikurs kurorto bendruomenė – dalis patalpų bus skirta neįgaliesiems, meno kolektyvams „Banguolis“, „Bočiai“ ir kt., šiame pastate taip pat įsikurs Švietimo pagalbos tarnyba, Trečiojo amžiaus universitetas.

Konkursą laimėjus UAB „Virdaleka” darbus įsipareigojo atlikti už 1,029 mln. eurų.


  2021-11-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt