P0

Švietimas

Teismo vitrinoje – mokinių nuotraukos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-05


Lapkričio mėn. Klaipėdos apygardos teismo vitriną papuošė po Lietuvą keliaujančioje parodoje eksponuojamos nuotraukos, skirtos respublikiniam projektui, kurį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras.

Projekto „Šešėlis šviesoje XXI“ tikslas – pasitelkiant įvairias fotografavimo technikas ir fotografijos meną užfiksuoti gražiausią akimirką, kurioje atsiskleistų gimtojo krašto gamtos ir supančios aplinkos grožis. Projekte buvo kviečiami dalyvauti visos Lietuvos bendrojo lavinimo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokiniai.

Projektas buvo organizuojamas keliais etapais, projektui pateikta 180 mokinių darbų iš visos Lietuvos, o kompetentinga fotografų komisija išrinko geriausius mokinių darbus.

Ši paroda jau apkeliavo Alytaus, Kauno, Kupiškio, Visagino, Šiaulių laureatų miestus ir sugrįžo į gimtąją Klaipėdą, kad galėtų džiuginti uostamiesčio gyventojų akis.

Parodą Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje, esančioje Herkaus Manto, S. Daukanto ir Ligoninės gatvių sankirtoje, apžiūrėti galima iki gruodžio mėn.


  2021-11-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt