P0

Spyglys

Meras rusams nebeįklius*

Spyglys
2021-11-08


„Esu geras žvejys, bet, pasirodo, orientacininkas nekoks”, – prieš porą savaičių viešai prisipažino Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas po to, kai jam su draugais teko pabuvoti svečiuose pas Kaliningrado pasieniečius, fiksavusius Rusijos ir Lietuvos sienos pažeidimą.

Ir eilinį kartą pasitvirtino liaudies išmintis, kad draugą nelaimėje pažinsi – jau kitą dieną orientavimosi sporto klubas „O! Klaipėda” vadovas Justinas Liubinskas viešai pakvietė merą į treniruotes, kad daugiau niekada netektų patirti tokios viešos tarptautinės gėdos.

Matyt, ir pats meras nebenorėtų vėl apsilankyti ten, kur buvo, tad iššūkį priėmė, nors jį metė ir ne koks bendrapartietis, o klaipėdiškis liberalas.

„Ir nors oras ne pats nuostabiausias, bet lengva poros kilometrų treniruotė tikrai patiko. Visai rimtai galvoju, kodėl gi savo laisvalaikio nepapildyti dar vienu pomėgiu”, – šį sekmadienį savo valdose, Klaipėdos rajone, įveikęs orientavimosi trasą rašė B. Markauskas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-11-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt