P0

Konsultacijos

Pasibaigus mokestinei pagalbai – priminimas sumokėti mokesčius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-09


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad pradėjo siųsti priminimus gyventojams ir įmonėms, turintiems nesumokėtų mokesčių. Nedelsti sumokėti atidėtus mokesčius primenama ir mokėtojams, kuriems iki spalio 31 d. buvo taikomos mokestinės pagalbos priemonės, o nuo lapkričio 1 d. jau pradėti skaičiuoti delspinigiai.

Mokesčių nepriemoką, kuriai buvo taikoma mokestinė pagalba ir tik nuo lapkričio 1 d. pradėti skaičiuoti delspinigiai, turi per 400 Klaipėdos įmonių (per 1,4 mln. eurų), taip pat per 630 savarankiškai dirbančių klaipėdiečių (per 150 tūkst. eurų) ir per 4 tūkst. jokios veiklos nevykdančių miesto gyventojų (per 800 tūkst. eurų). Pastarųjų didžiausia dalis turi nepriemoką iki 20 eurų.

Paprasčiausias ir greičiausias būdas sužinoti mokesčių sumą bei ją sumokėti – prisijungti prie Mano VMI ir skilties „Mokesčių kortelė“. Finansinių sunkumų turintys ir mokesčių sumokėti per nustatytą terminą negalintys asmenys gali kreiptis į VMI su prašymu dėl mokestinės paskolos sutarties sudarymo su palūkanomis.


  2021-11-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt