Klaipėdos autobusų stotyje keliaujančius lydės šviečiančios žvaigždės (1)

Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-11-10

Klaipėdos autobusų stotyje antradienį sužibo daugiau nei pusė šimto kalėdinių žvaigždžių. Tai IKEA iniciatyva, kuria norima „nušviesti kelią grįžtantiems namo per žiemos šventes”. Panašūs projektai startavo visose Baltijos šalyse, o Lietuvoje – trijuose didžiuosiuose miestuose.

Tradicija tamsiuoju metų laiku languose įžiebti kalėdinius žibintus ir taip nušviesti kelią keliaujantiems itin gaji Skandinavijos šalyse. Pagrindinė projekto dekoracija – ikoniniu vadinamas šviestuvas STRÅLA. Jis naudojamas su LED lemputėmis, suvartojančiomis 85 proc. mažiau elektros ir šviečiančiomis 10 kartų ilgiau už kaitinamąsias.

Skaičiuojama, kad iš Klaipėdos autobusų stoties kasdien tarpmiestinio, tarptautinio ir priemiestinio susisiekimo maršrutais išvyksta apie 150 autobusų.

„Stotis yra miesto veidas. Pirmas įspūdis svečiams apie mūsų uostamiestį susidaro būtent čia. Klaipėda turi išskirtinę, erdvią ir kartu jaukią autobusų stotį. Čia vyksta koncertai, parodos, menininkų akcijos. Visada didžiausioms metų šventėms papuošiame savo erdves ir esame maloniai nustebinti šiemet sulaukę netikėtos ir puikios IKEA idėjos. Kartu dovanosime klaipėdiečiams ir miesto svečiams daugiau šviesos ir gerų, šventiškų emocijų“, – pranešime cituojamas Vaidas Ramanauskas, stotį valdančios UAB Klaipėdos autobusų parkas generalinis direktorius.

Panašūs projektai IKEA iniciatyva nebe pirmus metus tuo pat metu vyksta visose Baltijos šalyse. Praėjusiais metais šviečiančiomis žvaigždėmis buvo papuošti gyvenamieji namai Vilniaus, Rygos ir Talino miestų centruose.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “Klaipėdos autobusų stotyje keliaujančius lydės šviečiančios žvaigždės” komentarų : 1

  1. Keleivis parašė:

    Tegu geriau sutvarko informacinius stendus, kad veiktu. Jau gal antri metai nėra informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Uždraudė užsakomuosius reisus nuo Autobusų stoties

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus birželio 20 d. pasirašė potvarkį, kuriuo uždraudė iš gatvių bei aikštelių, esančių šalia autobusų stoties ir ...
2024-06-30
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Žinomų vardų byloje – ir sąskaitos savivaldybės įmonei 

Klaipėdos apygardos teismas trečiadienį atvėrė baudžiamąją bylą, kurioje pareikšti kaltinimai dėl bandymo apgaule įgyti 200 tūkst. eurų Europos Sąjungos (ES) ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Savivaldybė sudarė milijoninį vidaus sandorį su „Klaipėdos paslaugomis“

Uostamiesčio savivaldybė sudarė 1,2 mln. eurų vertės vidaus sandorį su savo kontroliuojama bendrove „Klaipėdos paslaugos“ dėl uostamiesčio viešųjų erdvių, gatvių ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This