P0

Kriminalai ir nelaimės

Cigaretes galėjo vogti iš gamyklos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-12


Klaipėdos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo neteisėto disponavimo tabako gaminiais.

Šį rugsėjį, turint žvalgybinės informacijos, uostamiestyje ir Klaipėdos rajone buvo vykdytos kratos, kurių metu, šešių asmenų gyvenamosiose vietose, privačiuose garažuose ir kitose patalpose bei automobiliuose pareigūnai aptiko daugiau kaip 130 000 vienetų cigarečių „Chesterfild“, „Marlboro“, „Parlament“, „Marlboro Gold“, „Parlament Aqua Blue”, “Lark Ice Mint”, “L&M”, “Philip Morris Royal”, kurių dalis – nesupakuotos į pakelius. Kratų metu taip pat rasta ir paimta daugiau kaip 95 000 eurų grynais pinigais.

Pareigūnai įtaria, kad veikdami kartu bendrininkų grupėje, nusikalstamos veikos padarymu įtariami asmenys realizavo daugiau kaip 130 000 cigarečių, kurios nebuvo paženklintos banderolėmis ir kurių vertė, įskaitant privalomus sumokėti mokesčius valstybei yra 26 919,13 eurų.

Tyrimo metu gauta duomenų, jog kratų metu rastos ir paimtos cigaretės galėjo būti pavogtos iš bendrovės „Philip Morris Lietuva” ir ji patyrė 20 000 eurų turtinę žalą.

Visiems šešiems, praeityje neteistiems įtariamiesiems, skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei periodiškai registruotis policijos įstaigoje.


  2021-11-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt