P0

Regionas

Dėl galimybių paso regione pradėti 22 ikiteisminiai tyrimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-12


Klaipėdos apskrities policija ragina galimybių pasą naudoti atsakingai – saugoti šį dokumentą, neleisti juo pasinaudoti kitiems asmenims, nes už tai gresia administracinė arba baudžiamoji atsakomybė.

Nuo rugsėjo 1 d. visoje Klaipėdos apskrityje dėl tokių atvejų jau yra pradėti 22 ikiteisminiai tyrimai. Devynis iš jų yra pradėję Klaipėdos miesto pareigūnai, 7 – Klaipėdos rajono, 3 – Plungės rajono, 2 – Kretingos rajono ir vieną Palangos miesto pareigūnai. Įtariamiesiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Už įvairius karantino reikalavimų pažeidimus per tą patį laikotarpį yra surašyta 11 protokolų. Keturi surašyti Klaipėdos mieste, po du – Palangoje ir Plungės rajone, po vieną – Klaipėdos, Kretingos ir Skuodo rajonuose.


  2021-11-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt