P0

Švietimas

Kviečia vaikus registruoti į festivalį „Aš neabejingas, o Tu?“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-12


Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra gruodžio 3 d. 10 val. organizuoja virtualų renginį „Aš neabejingas, o Tu?“, skirtą Tarptautinei žmonių su negalia supratingumo dienai.

Alfonso Mažūno nuotr.

Šiai dienai rengiamas ypatingas socialinis festivalis kasmet sulaukia labai daug švietimo įstaigų ir socialinių partnerių, kurie aktyviai stengiasi prisidėti prie supratimo apie žmones su negalia didinimo. Šis festivalis jubiliejinis – vyks jau dešimtą kartą. Jis skleidžia teigiamą žinią apie žmones su negalia, teigdamas, jog negalia nėra kliūtis draugystei ir bendrystei.

Renginyje dalyvauti kviečiamos priešmokyklinio ugdymo grupės (6-7 m.) ir pradinių klasių mokiniai (7-10 m.), kurie ugdomi kartu su vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių. Tiesioginės transliacijos metu vaikai turės galimybę prisijungti, užduoti klausimus ir gauti atsakymus, stebėti diskusijas ir interviu negalios tema su renginio svečiais, dalyvauti edukacijose, bendrauti su paraolimpiečiu Augustu Navicku, įsitraukti į praktines veiklas kartu su renginio vedėjais, įvairiais personažais ir delfinais.

Švietimo vidus

Renginys yra skirtas Klaipėdos regionui, tačiau registruotis kviečiami visi norintys. Planuojama, kad renginyje dalyvaus 250 vaikų, iš kurių – ne mažiau 50 vaikų su specialiaisiais poreikiais. Pirmiems 250 užsiregistravusiųjų yra numatytos dovanos (tik Klaipėdos regionui), kurios prieš renginį pasieks ugdymo įstaigą. Festivalis organizuojamas ZOOM ir Facebook platformose. Registracija – čia.

Renginio partneriai – Klaipėdos Litorinos mokykla, Klaipėdos regos ugdymo centras, globėjai – Klaipėdos moterų Rotary klubas „Aditė“.

Renginys organizuojamas, įgyvendinant 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Įveikiant kliūtis vaikų reabilitacijoje: nuo korekcijos link inkliuzinio bendradarbiavimo“.


  2021-11-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt