P0

Mums rašo

Apie tuos (6)

Atvira Klaipėda

Valdas Vižinis
2021-11-14


Jie visada ateina jusdami silpnumą. Kaip lapė vištos ar šuo žvėries. Ateina ne duoti. Imti. Neklausia, ar galima, neklausia, ar mandagu. Tokia jų gyvensena per amžius. Kitaip nepratę ir kitaip nemoka.

Asociatyvi nuotr.

Ir anksčiau ordos iš rytų tiesiog ateidavo ir nesiklausę imdavo.

Dabar, kaip ir tais laikais, tarnaujantys režimams lyg vasalai, politinėje modernybėje leidžiasi naudojami kaip ginklai – kulkos ar sviediniai.

Jei anksčiau ateidavo žemės ir vergų, dabar ateina kitos gėrybės – teisių. Kurias sukūrė ne jie ir kurios sukurtos ne jiems.

Ateina ir jau žino, kad prievarta įsilaužus į „viščiukų visuomenių valstybes“, nebereiks galvoti, ką dirbti, kur gyventi. Todėl vaikai – taranai „viščiukų“ gailesčiui pramušti.

Jų, sušalusių, išsikankinusių, nuotraukos – šakalienių tomilinų džiaugsmui. Taip kalami nauji „viščiukų visuomenių“ kūrėjų ginklai. O šie nusės parazitų kolonijomis valstybės kūne.

Išsikels savo simbolius ir šaipysis į akis – JŪS MUMS PRIVALOTE, mes neprivalome jums NIEKO. Ir liberalų valdžių pagimdytos belytės, betautės „viščiukų visuomenės“ tylės, bijodamos dar likusių laisvų sveiko proto žmonių pykčio.

Gerai – lenkai. Jie susitvarkys ir abejoti tuo neverta. Laisvė genuose. Laisvė ES imperijoje. Jie jaučia istorijos kvėpavimą. Stovės tapatumo sargyboje, kaip ne kartą buvę.

O įsivaizduokime šią ordą, besiveržiančią į Lietuvą iš žemių, kurios visais amžiais pasižymėjo ypatingu prielankumu Lietuvai. Sakote režimas, demokratija, laisvė, vertybės. Lukašenka, sakote? Taip. Bet auka apsimetinėti koktu.

Patys paskelbėte karą, tai bent kariaukite tinkamai. Negalit? Kreipkitės. Ne į gėjus, ne į migrantus, ne į betaučius. Į lietuvius vyrus. Mūsų dar pakankamai šitiems suvaldyti…

Rubrikoje „Mums rašo” spausdinamos subjektyvios autorių nuomonės, kurios nebūtinai sutampa su redakcijos nuomone.


  2021-11-14

  6 komentarai “Apie tuos”

  1. AvatarAAAAAA (IP: 78.57.208.115)

   Ne mes turim prie jų taikytis, o jie prie mūsų. Švedijoj 92 proc. sėdi ant pašalpų, o švedai dirba.

  2. Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

   Prisiminkime skriaudas. Carinė , o vėliau sovietinė Rusija padarė ne mažesnę žalą, negu Europa XXI a. Irake, Afganistane. Atseit, nuskriaudei tai dabar ką noriu tą darysiu. Kas tokią absurdo filosofiją propaguoja? Naujieji okupantai. Jei neužmiršime skriaudų, o eisime naikinti kitą kultūrą, tai pasaulio civilizacijos sunaikinimas. Rms, pensininkas, kodėl skelbia žmogžudžių filosofiją

  3. AvatarRms (IP: 77.79.44.42)

   O patys neprisimenate, kiek mūsų tautiečių emigravo? Galvojate, jie kitokie imigrantai toms šalims į kurias emigravo? Ar nepatogu prisiminti?
   Taip, tokiu keliu, kokiu dabar jie keliauja, neturetu keliauti. Ir kiekvienas atvykstantis turetu buti identifikuotas, kitu atveju, jokio leidimo gyventi pas mus.

   • AvatarNearabas (IP: 92.5.143.153)

    Mūsų emigrantai dirba ir MOKA MOKESČIUS tose šalyse, o nelaukia pašalpų-dėl ko ir veržiasi arabai į Europą.

  4. AvatarPensininkas. (IP: 78.61.100.125)

   Jooo…, 3000,0 Lenkų karių irgi kažinką veikė Irake, kaip ir kažin kiek Lietuvių karių, jooo…, ir ąžuoliukus Afganistane sodino, jooo….

  5. AvatarŠorošo , globalistu ir Batkos tikslai sutapo (IP: 90.131.32.74)

   Migrantai į Europą keliauja dešimtmečius, jų srautai sureguliuoti, „atidirbti”, o finansavimą skiria tarptautinės organizacijos, įskaitant ir Sorošo fondą, kuris jiems išduoda specialias brošiūras – jose smulkiai aprašyta: kur eiti, kaip eiti, ką nuėjus sakyti ir daryti. Beje, tose brošiūrose sudėta ir motyvacija migrantams, primenanti istorines skriaudas, kurias jiems darė ES valstybės.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt