Fejerverkus draus ir Atgimimo aikštėje

Miestas
Avatar photoPalmira Martinkienė
2021-11-15

Klaipėdoje jau nuo 2016 metų organizuojant kalėdinius ir naujametinius renginius Teatro aikštėje ir jos prieigose yra draudžiama naudoti pirotechnikos priemones.

Nuo šių metų norima, kad fejerverkų ir kitų pirotechnikos priemonių nebeliktų ir Atgimimo aikštėje.

Nuo šių metų gruodžio 1 d. iki kitų metų sausio 10 d. ir Atgimimo aikštė skelbiama zona be pirotechnikos. Portalo archyvo nuotr..

Tokį prašymą Klaipėdos savivaldybei pateikė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas ir jo kreipimąsi pirmadienį Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto nariams pristatė savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis.

Jo teigimu, dvi pagrindines miesto aikštes skelbiant zona be pirotechnikos, kartu numatoma ir viena išlyga.

Atsižvelgiant į tai, kad Teatro ir Atgimimo aikštėse yra organizuojami Klaipėdos miesto kalėdiniai ir naujametiniai bei „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ renginiai, draudimas naudoti civilines pirotechnikos priemones (išskyrus F1 kategorijos fejerverkus) būtų netaikomas renginių organizatoriams. Tačiau jie įpareigojami pirotechnikos priemones naudoti, tik laikydamiesi savivaldybės leidime organizuoti renginį numatytų sąlygų.

Komiteto nariai be diskusijų tokiam reikalavimui pritarė.

Jei tam pritars ir miesto taryba, pirotechnikos priemonių abiejose aikštėse nebus galima naudoti jau nuo šių metų gruodžio 1 d. iki kitų metų sausio 10 d.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Transportas

Ženklų kaitaliojimas Teatro gatvėje susuko galvas vairuotojams

Klaipėdos miesto savivaldybei šiemet dukart per mėnesį pakeitus kelio ženklus prie Teatro aikštės vairuotojai ėmė blaškytis. Savaitę stebint situaciją šioje ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Girgždančio Biržos tilto remontas: brangu, brangiau ir dar negreitai?

„Tai, ko gero, prie to tilto remonto mes negreit dar prieisime, – taip Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Nuomonės

Atgimimo aikštės ir Muzikinio teatro rekonstrukcijų paralelės

Atgimimo aikštę rekonstruoti bei požeminį garažą po ja įrengti už 21,03 mln. eurų fiksuotą kainą UAB „Infes“ savivaldybei įsipareigojo per ...
2024-05-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This