P0

Miestas

Fejerverkus draus ir Atgimimo aikštėje

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-11-15


Klaipėdoje jau nuo 2016 metų organizuojant kalėdinius ir naujametinius renginius Teatro aikštėje ir jos prieigose yra draudžiama naudoti pirotechnikos priemones.

Nuo šių metų norima, kad fejerverkų ir kitų pirotechnikos priemonių nebeliktų ir Atgimimo aikštėje.

Nuo šių metų gruodžio 1 d. iki kitų metų sausio 10 d. ir Atgimimo aikštė skelbiama zona be pirotechnikos. Portalo archyvo nuotr..

Tokį prašymą Klaipėdos savivaldybei pateikė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas ir jo kreipimąsi pirmadienį Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto nariams pristatė savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis.

Jo teigimu, dvi pagrindines miesto aikštes skelbiant zona be pirotechnikos, kartu numatoma ir viena išlyga.

Atsižvelgiant į tai, kad Teatro ir Atgimimo aikštėse yra organizuojami Klaipėdos miesto kalėdiniai ir naujametiniai bei „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ renginiai, draudimas naudoti civilines pirotechnikos priemones (išskyrus F1 kategorijos fejerverkus) būtų netaikomas renginių organizatoriams. Tačiau jie įpareigojami pirotechnikos priemones naudoti, tik laikydamiesi savivaldybės leidime organizuoti renginį numatytų sąlygų.

Komiteto nariai be diskusijų tokiam reikalavimui pritarė.

Jei tam pritars ir miesto taryba, pirotechnikos priemonių abiejose aikštėse nebus galima naudoti jau nuo šių metų gruodžio 1 d. iki kitų metų sausio 10 d.


  2021-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt