P0

Uostas ir jūra

Ant Uosto direkcijos pastato – informacinis ekranas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-16


„Uostas arčiau tavęs!” – tokiu šūkiu Uosto direkcija nuo šiol lydės važiuojančius ar einančius pro administracinį įmonės pastatą.

Ant pastato sumontuotas didžiulis ekranas miestiečiams ir miesto svečiams transliuos tiesioginius uosto vartų vaizdus, pro kuriuos kasdien įplaukia ir išplaukia laivai, supažindins su aktualiausia informacija, pavyzdžiui, orais realiuoju metu ar orų prognoze artimiausiomis dienomis. Ekranu taip pat bus siekiama supažindinti su pagrindinėmis Uosto direkcijos funkcijomis, uoste vykdoma veikla. Ateityje planuojamos jūrinės tematikos filmų transliacijos.

Planuojama, kad ekranas ryškiai švies tik dienos laiku, vakare jo ryškumas bus reguliuojamas, o nakties metu ekranas bus išjungtas, tad greta Uosto direkcijos administracinio pastato gyvenančių miestiečių ramybės jis netrikdys.

„Ar esi tikras klaipėdietis, dažnai matuojama pagal tai, kiek kartų per metus apsilankai prie jūros. Nors gyvename unikalioje Lietuvos vietoje, per darbų ir rūpesčių gausą pamirštame, kaip arti mūsų yra jūra. Jūra, kuri yra kelias, atveriantis pasaulį ir kroviniams, ir mums, žmonėms. Tikiu, kad šiuolaikiškomis ir inovatyviomis priemonėmis tiek jūra, tiek uostas taps arčiau kiekvieno“, – pranešime pažymi Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.


  2021-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt