P0

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnai sulaikė vagystėmis iš parduotuvių įtariamus asmenis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-16


Klaipėdos policija pranešė, jog sulaikė šeštadienio rytą, apie 5.30 val., į Vingio gatvėje esantį prekybos centrą išdaužus įėjimo durų stiklus įsibrovusius vagis.

Peržiūrėjus vaizdo įrašus nustatyta, kad juos išdaužė du asmenys, vienas iš jų pateko į parduotuves patalpas, pavogė alkoholinių gėrimų ir abu pasišalino. Tą pačią dieną, apie 20 val., policija sulaikė 18 ir 17 metų įtariamuosius bei uždarė juos į areštinę.

Ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai įtaria, kad minėti jaunuoliai gali būti įvykdę dar tris analogiškas nusikalstamas veikas. Lapkričio 3-iosios naktį Pajūrio gatvėje,  iš parduotuvės, išdaužus lauko durų stiklus, buvo pagrobta apie 10 butelių alkoholinių gėrimų. Lapkričio 9-ąją, kiek po vidurnakčio, buvo pranešta, kad išdaužus durų stiklą buvo patekta į parduotuvę, esančią Taikos prospekte, ir iš jos pavogti trys buteliai alkoholinių gėrimų. Dar viena vagystė įvykdyta lapkričio 12-osios naktį, apie 3 val. – Mogiliovo gatvėje esančioje parduotuvėje buvo išdaužtas avarinio įėjimo durų stiklas bei pavogta alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių.

Teismo sprendimu abu anksčiau ne kartą už vagystes jau teisti įtariamieji suimti mėnesiui laiko.

Už vagystę įsibraunant į patalpas įtariamiesiems gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.


  2021-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt