P0

Verslas

„Elme Metall“ Klaipėdoje atidarė sandėlių kompleksą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-17


„BLRT Grupp“ koncernui priklausanti „Elme Metall“ įmonių grupė Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) baigė statyti naują sandėlių kompleksą.

„Padidėjus sandėliavimo plotui, mes galėsime išplėsti siūlomos produkcijos nomenklatūrą ir sukurti palankesnes sąlygas mažmeninei ir smulkiai didmeninei prekybai regione vystyti, pagerinti bendrą klientų aptarnavimo lygį, o tai, savo ruožtu, leis mums sustiprinti savo pozicijas Lietuvos rinkoje. Klientai, pateikdami užsakymus internetinėje parduotuvėje, galės produkciją atsiimti sandėlyje, arba, esant poreikiui, kroviniai bus pristatyti nurodytu adresu. Modernus sandėlių kompleksas užtikrina nenutrūkstamą, savalaikį ir greitą klientų aptarnavimą, o patogus susisiekimas atveria galimybes užsakymus pristatyti greičiau ir operatyviau“, – pranešime cituojamas UAB „Elme Metall Lithuania“ direktorius Vytautas Jankūnas.

Teigiama, kad kitas „Elme Metall“ vystymo strategijos įgyvendinimo etapas – naujo didžiausio Baltijos šalyse metalo apdirbimo gamybos komplekso statyba Klaipėdos LEZ teritorijoje, nes dėl patogios geografinės padėties, žymiai pagerės užsakymų vykdymo procesai tiek Baltijos šalių rinkoje, tiek ir Skandinavijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose bei kituose netoliese esančiuose regionuose.

Įmonių grupė „Elme Metall“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2004 metais. Bendrovė specializuojasi metalo gaminių pardavimuose ir apdirbime. „Šiandien „Elme Metall“ yra tarptautinė bendrovė, turinti savo filialus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Lenkijoje ir Rusijoje. Bendrovėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų. Planuojama, kad 2021 metais „Elme Metall“ apyvarta sieks daugiau nei 200 milijonų eurų.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2021-11-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt