P0

Kriminalai ir nelaimės

Neteisėtai buvusios draugės asmeninį gyvenimą viešinęs vyras bausmės išvengė susitaikydamas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-17


Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto elektroninių duomenų perėmimo ir panaudojimo, neteisėto prisijungimo
prie informacinės sistemos ir informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo.

Tyrimas buvo pradėtas kovą gavus 19-metės pareiškimą, kad kažkas galimai prisijungia prie jos paskyrų socialiniuose tinkluose, renka ir viešina informaciją apie jos privatų gyvenimą. Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad mergina nukentėjo nuo buvusio 22-iejų draugo. Prisijungimo kodus ir slaptažodžius jam buvo atskleidusi pati nukentėjusioji, o poros gyvenimo keliams išsiskyrus, jis jungėsi prie moters paskyrų įvairiuose socialiniuose tinkluose, kai kurų paskyrų slaptažodžius pakeitė, gautą informaciją apie jos privatų gyvenimą viešino savo draugams.

Didžiausi už tokią veiką grėsianti bausmė gali siekti iki ketverių metų nelaisvės, tačiau šis tyrimas baigtas šalims susitaikius – vyras įpareigotas metus nenusikalsti, nenusižengti ir atlyginti nukentėjusiajai civiliniu ieškiniu pareikštą žalą.


  2021-11-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt