P0

Švietimas

KU 30-mečio jubiliejų primins pasodintas ąžuolas (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-19


Penktadienio popietę Klaipėdos universiteto (KU) akademiniame miestelyje buvo pasodintas jaunas ąžuoliukas, čia pat pakrikštytas KU 30-mečio ąžuolu.

Taip Universiteto bendruomenė baigia jubiliejinių, 30-ųjų universiteto gyvavimo metų šventinius renginius.

„Vasarą turėjome jubiliejinių metų kulminaciją – surengėme šventę draugams ir partneriams, tarptautinį EU-CONEXUS festivalį, o šiandien dedame simbolinį tašką šventiniams metams ir sodiname ąžuoliuką toje aikštės pusėje, kur netrukus bus pradėti įgyvendinti nauji plėtros projektai“, – pranešime pažymi KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, pakvietęs kolegas drauge pasodinti stiprybę ir ilgaamžiškumą simbolizuojantį medį.

Ąžuolai – svarbi KU akademinio miestelio kraštovaizdžio dalis. Bendruomenė ypač brangina ir akylai prižiūri 1924-aisiais sodintus ąžuolus. Ąžuoliukas buvo pasodintas KU įkūrimo 10-ojo jubiliejaus proga. Miestelyje prigijo ir kiekvieną pavasarį sulapoja du dovanoti ąžuolai – vieną jų universitete pasodino Klaipėdos Rotary bendruomenės atstovai ir apjuosė jį dekoratyvine tvorele su suoliukais, kitą pasodino bei prižiūri kariškiai.


  2021-11-19

  2 komentarai “KU 30-mečio jubiliejų primins pasodintas ąžuolas”

  1. AvatarUosis (IP: 86.100.53.185)

   Tikrai, neaišku, kodėl VIENAS? O ne visas 30 tokia proga. Neaišku ką veikia KU Botanikos sodas? Ar tik augina eglutes Kalėdoms?
   Nėra KU Botanikos sodo įtakos KU aplinkų sutvarkymui, apželdinimui…… Sunkiai einasi KU su konkrečiais naudingais darbais.. Ir taip jau 30 metų….

  2. AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.106)

   Tokia proga ir tokiais laikais reiketu 30 azuoleliu sodinti

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt