P0

Švietimas

Mokesčių inspekcija kviečia moksleivius sudalyvauti konkurse

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-19


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (KAVMI) kviečia 5 – 8 klasių moksleivius dalyvauti kūrybiniame konkurse „Kur keliauja mokesčiai?“. Jo nugalėtojų lauks prizai – belaidės kolonėlės, išorinės baterijos ir ausinės.

„Konkurso idėja – vaikai kviečiami atsiųsti savo kūrybos piešinį, nuotraukų istoriją ar kūrybinį vaizdo klipo įrašą, atskleidžiančius mokesčių naudą valstybei ir kiekvienam iš mūsų. Žinome, kad sumokėti mokesčiai patenka į valstybės biudžetą, tačiau ne visada pastebime, kaip jie keičia kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Todėl kviečiame moksleivius atidžiau patyrinėti juos supančią aplinką ir priimtinu kūrybiniu formatu papasakoti apie tai, kaip sumokėti mokesčiai sugrįžta visuomenei įvairiomis formomis“, – pranešime cituojamas KAVMI viršininkas Audrius Morkūnas.

Kūrybiniame konkurse dalyvauti gali 5 – 8 klasių moksleiviai, atsiųsdami 1 nuotrauką, piešinį ar vaizdo klipą. Atsiųsti moksleivių darbai bus vertinami pagal darbo atitikimą temai, kūrybišką temos interpretavimą, originalumą, techninę kokybę.

Švietimo vidus

Nuotraukų, piešinių ar vaizdo klipų konkurso organizatoriai laukia iki gruodžio 3 d. Su sąlygomis darbams ir kitomis konkurso taisyklėmis galima
susipažinti čia.


  2021-11-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt