P0

Regionas

Šventojoje – naujas gyvenamasis kvartalas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-22


UAB „Alite Bona“ skelbia Šventojoje, Elijos gatvėje esančiame 3,6 hektarų plote, statanti 68 namų ir kotedžų gyvenvietę „Naujasis pajūris“. Statybas, kurias vykdo generalinis rangovas „SV statyba“, planuojama baigti artėjančią vasarą, investicijos į jas siekia 7,26 mln. eurų.

„Įvertinome Šventosios perspektyvą. Artimiausiu metu vyks infrastruktūros pokyčiai bei investicijos į NT plėtrą. Argumentas, kodėl pasirinkome šį kurortą tokiam projektui, itin svarus – puiki infrastruktūra, net 3,5 hektaro plotas, kuriame galime įgyvendinti pagrindinį planą – pritaikyti aplinką antrojo būsto ar poilsio vietą aktyviems, poilsio ir kokybės ieškantiems uždaroje ir privačioje gyvenvietėje žmonėms“, – pranešime spaudai cituojamas „Alite Bona“ direktorius Zbygnevas Dudinskis.

Privačioje gyvenvietės teritorijoje suplanuoti 34 karkasiniai namai ir 34 kotedžai, kurių bendras plotas – 4572 kv. m. Būstų kvadratūra varijuoja nuo 63 iki 79 kv. m. Saugomoje kameromis teritorijoje numatoma įrengti 68 vietas automobiliams.

Anot pranešimo, 82 proc. teritorijos bus apželdinta įvairiais spygliuočiais augalais. Visi būstai numatyti su skirtingais sklypais, kiemeliais, kurių dydis svyruoja nuo 1,7 iki 6 arų. Teigiama, kad gyvenvietėje bus įrengtas vidinių gatvių apšvietimas, pėsčiųjų ir dviračių takai. Kiekvienas būstas turės savo individualią, 10–13 kv. m ploto maumedžio terasą.

Kai kurie iš objektų jau baigti statyti ir parduodami su pilna apdaila ir įrengta virtuve. Parduodami ir būstai su daline apdaila. Skelbiama, kad namo kainos su daline apdaila prasideda nuo 2000 eurų už kv. m.

„Šventąją galime vadinti didelį potencialą turinčiu „nenušlifuotu deimantu“. Platūs paplūdimiai, Šventosios miesto plėtra. Jau dabar Palangos savivaldybė investuoja į šio miesto infrastruktūrą. Vienas iš didžiausių Šventosios plėtros planų – 40 mln. investicija į Šventosios jūrų uostą. NT statytojai jau pradeda čia plėtoti prabangius, išskirtinius projektus. Tad ateityje augs ne tik šio miesto potencialas, bet ir būstų kainos, o tai reiškia, kad namai Šventojoje bus ir jauki gyvenamoji, ar laisvalaikio praleidimo vieta, ir puiki investicija. Projektas pasižymi mažomis išlaikymo sąnaudomis, nes nustatytas elektrinis šildymas, o dėl įrengtų saulės jėgainių, gyventojams šildymo sąnaudos bus žymiai mažesnės“, – pranešime cituojama ir „Naujojo pajūrio“ pardavimus bei marketingą valdančios įmonės RSM vadovė Olga Lapinskė.

Teigiama, kad kvartale gaminamą saulės energijos generuojamą elektrą gyventojai galės perkelti ir į savo pirminį, antrinį būstą arba parduoti. Gyventojai, turintys elektromobilių įkrovimo įrangą, galės juos pakrauti.


  2021-11-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt