P0

Miestas

Bibliotekos kiemelyje vėl įsikurs kalėdinių eglučių kiemelis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-23


Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka praneša, kad gruodžio 9 d., 18 val., jos kiemelyje jau aštuntą kartą nušvis uostamiesčio bendruomenes sutelksiantis Kalėdų eglučių kiemelis. Registruoti savo kurtus medelius dar galima iki lapkričio 28 d.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Įžiebimo šventę kieme pristatys muzikuojantys aktoriai Gytis ir Evelina Šimelioniai, o prieš tai, 17 val., bibliotekos Konferencijų salėje vaikai bus pakviesti į klounų teatro studijos „Dulidu“ spektaklį „Nojaus laivas“. Jame vaizdingai, įdomiai papasakota Šventajame Rašte, Pradžios knygoje, aprašyta Didžiojo tvano ir Nojaus išsigelbėjimo istorija.

Kalėdines eglutes, kaip ir ankstesniais metais, kviečiami kurti bibliotekos partneriai, verslo įstaigos, bendruomenės, mokyklos, įvairios kitos organizacijos. Ir šį kartą tariama ne putplasčiui bei kitoms su žaliomis idėjomis nederančioms medžiagoms, raginama naudoti antrines žaliavas.

Akcijai, paspaudus nuorodą, reikėtų registruotis iki lapkričio 28 d. (imtinai).

Už gražiausias eglutės bus galima balsuoti nuo gruodžio 9 iki sausio 7 d. Eglutės į kiemelį galima atvežti nuo gruodžio 7 iki 8 d. Eglučių kiemelio nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti sausio 14 d., 12 val.


  2021-11-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt