P0

Verslas

Klaipėdoje – jūrinės vėjo energetikos konferencija (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-25


Lapkričio 29-30 d. Klaipėdoje vyks nemokama konferencija „Offshore Industry in the Eastern Part of the Baltic Sea: Get Ready for Business“, kurioje bus apžvelgiamos regiono verslui atsiveriančias naujas galimybes jūrinės vėjo energetikos srityje.

Į renginys, kurį organizuoja Danijos Karalystės ambasada Lietuvoje, kartu su partneriais – Energetikos ministerija, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD) bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parko koordinuojamu Lietuvos jūriniu klasteriu – dalyviai taip pat galės prisijungti ir nuotoliniu būdu.

Danijos ambasadoriaus Lietuvoje Hanso Brasko teigimu, Lietuva ir Klaipėda galėtų tapti jūrinės vėjo energetikos projektų plėtojimo flagmanėmis rytinės Baltijos jūros dalies regione.

„Buvimo pirmosiose gretose privalumai apimtų ne tik naudą vietos pramonei, bet ir visai tiekimo grandinei. Klaipėda turi potencialo tapti jūrinės vėjo energetikos pramonės logistikos centru, o sėkmingai veikiantis Danijos Esbjergo uostas yra puikus tokios specializacijos pavyzdys“, – pranešime cituojamas ambasadorius H. Braskas.

Ambasadorius įsitikinęs, kad jūrinės vėjo energetikos sektorius gali stipriai suartinti Danijos ir Lietuvos bendradarbiavimą energetikos srityje.

„Ši konferencija Klaipėdoje – pirmasis tokio pobūdžio dvišalis renginys, liudijantis viešojo ir privataus sektorių norą dalintis savo patirtimi ir ieškoti galimybių veikti kartu. Esame tam pasiruošę“, – kalbėjo H. Braskas.

Renginyje dalyvaus Danijos ir Lietuvos vyriausybių, verslo organizacijų, mokslo institucijų atstovai, pakrančių tyrimų ir planavimo ekspertai. Konferencija apžvelgs jūrinės vėjo energetikos projektų vystymui aktualius sprendimus, o taip pat ir verslo patirtis. Savo sėkmės istorija pasidalins Esbjerg uosto atstovai, pranešėjai, atstovausiantys kompanijoms „European Energy”, „Lautec”, „Deck1″, „OSK Group“.

Pirmoji renginio diena bus skirta vėjo energetikos plėtrai rytinėje Baltijos jūros dalyje aptarti, antrosios dienos pranešimų ir diskusijų ašis – uosto ir verslo potencialas įgyvendinant jūrinės vėjo energetikos projektus.

Su renginio programa skelbiama čia. Dalyviai kviečiami registruotis čia.


  2021-11-25

  Vienas komentaras apie “Klaipėdoje – jūrinės vėjo energetikos konferencija”

  1. AvatarSenai laikas (IP: 86.100.137.239)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt