P0

Kultūra

Prašo neišmesti senų laikrodžių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-25


Klaipėdos laikrodžių muziejus vykdo akciją „Neišmesk manęs“. Muziejaus darbuotojai prašo klaipėdiečių ir miesto svečių neišmesti laikrodžių, o juos atnešti juos į muziejų.

Skelbiama, jog gyventojai muziejui jau padovanojo daugiau nei 400 laikrodžių. Iš jų sudarytos kolekcijos planuojama surengti parodą. 

Taip pat prašoma pasidalinti ir praeito amžiaus asmeninėmis nuotraukomis, kuriose kartu būtų įamžinti ir laikrodžiai ar Laikrodžių muziejaus pastatas bei jo ekspozicija.

Nuotraukas prašoma siųsti el. paštu agne.jonikaite@lndm.lt arba atnešti į Laikrodžių muziejų. Suskaitmenintos nuotraukos bus grąžintos savininkams.  


  2021-11-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt