P0

Svarbu, Transportas

Sulaukę norėtų šviesoforų ėmė keiktis (14)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-11-25


Trečiadienį rekonstruotose Tauralaukio gatvių sankryžose pagaliau buvo įjungti jau kelis mėnesius tik mirksėję keturi šviesoforai, tačiau bent jau dėl vieno iš jų ketvirtadienio rytą tauralaukiškiai ėmė net keiktis.

Pasak šioje miesto dalyje gyvenančios klaipėdietės Julijos, ketvirtadienio rytą sankryžoje su Tauralaukio ir Klaipėdos gatve buvo susidariusios didžiulės spūstys norinčiųjų išsukti į Klaipėdos gatvę.

„Suskaičiavome, kad žalia norintiems išvažiuoti iš Tauralaukio gatvės dega tik tris sekundes. Per tiek net pėstiesiems pereiti jos neįmanoma. Skambinome jau ir į policiją, ir į „Gatvių apšvietimą”, bet sako viskas čia nuo Vilniaus priklauso. Sunku susilaikyti nesikeikus”, – sakė Julija.

Išsukti iš Tauralaukio į Klaipėdos gatvę yra skirtos tik kelios sekundės. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pajūrio gatvės rekonstrukcijos užsakovas buvo Lietuvos automobilių kelių direkcija, darbus atliko AB „Eurovia Lietuva“, tačiau stringant perdavimo procedūroms šviesoforai ilgai neveikė, kol galiausiai Kelių direkcija sutiko, jog jie būtų įjungti. Vadovaujantis bendradarbiavimo sutartimi ši gatvė, esanti valstybinės reikšmės rajoniniu keliu, savivaldybės nuosavybėn bus perduota tik priėmus darbus.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis ketvirtadienio rytą patikino, kad į susidariusią situaciją bus reaguojama ir informacija bus perduota šviesoforus prižiūrinčiai UAB „Gatvių apšvietimas”.

Pastarosios Eismo valdymo skyriaus vadovas Mindaugas Vasiliauskas sakė, jog šviesoforo veikimo ciklas tikriausiai nebeatitinka realios eismo srautų situacijos, nes rangovų buvo nustatytas pagal daugiau nei prieš porą metų matuotus srautus ir parengtą projektą.

„Jau vakar pranešėme apie tai rangovams ir prašėme keisti ciklą. Žadėjo šiandien iš Vilniaus atvažiuoti. Jei to nepadarys, tikriausiai reikės tiesiog laikinai išjungti, kol atvažiuos ir pakeis, nes patys kol kas to daryti negalime”, – sakė M. Vasiliauskas.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-11-25

  14 komentarai “Sulaukę norėtų šviesoforų ėmė keiktis”

  1. AvatarMarius (IP: 90.138.150.170)

   Valio, globalistų pimpačkiukai dar vieną rajoną užbookino…
   Kas neaišku, rajonas pilnai susiformavo, laikas priimti,, geat reset” taisyklės, kur gyvenat, ten dirbat, ilsitės, šikant, geriant, sportuojat, dauginatės jei leis 😁

   ormavo

  2. AvatarFaktas (IP: 90.131.34.159)

   Vilnius toli, o Klaipėdos avinai Liepų11, bet kaltę suversti kitiem moka tik dėl užmaskavimo savo bukumo ir nesupratimo. Pavizdys švėsoforas prie Depo , net ir nakti veikia nors trečią valandą nakties žmonių nėra visame Šilutės pl.
   Nekalbant apie Taikos pr. žalios bangos įrengti nesugeba dešimtmečiais… akivaizdu AVINAI

   • Avatarklp (IP: 78.62.21.242)

    Pritariu, tai pats beprasmiškiausias šviesoforas klp.

   • Avatarjj (IP: 195.182.76.3)

    Faktui,
    šis pėsčiųjų šviesoforas padeda vairuotojams išvažiuoti iš šalutinių gatvelių, eismo šis šviesoforas netrikdo, nes vis vien tenka sustoti prieš žiedą.
    Avinai tai supranta.

  3. AvatarKlp (IP: 188.69.195.86)

   Prie to paties gal tas vilnietis ir Kretingos g.- Šiaures pr sureguliuos, kad nors 4-5 mašinos i kaire galetu pasukti?

  4. Avatar (IP: 77.79.44.47)

   Vat naujiena, Joniškės g. sukant į kairę į Liepos g. taip pat 3 sekundės dega, visi jau priprato degant raudonai sukti. Ir niekas nieko nesiruošia reguliuoti. O čia net iš Vilniaus atvažiuos….

   • AvatarJeronimas (IP: 84.15.189.184)

    Pritariu, o dar pastoviai regitros egzaminam besiruošiantieji bando pajudėti, tai taip ir lieki stovėti 2-3 ciklus, bandydamas savo kantrybę.

  5. AvatarKkk (IP: 78.57.249.38)

   Sureguliuokite žalia kolidoriu. O tai pristatė tešlagalviai šviesoforų ir jie nesureguliuoti. Ir stovi prie kiekvieno. Gatvės naujos sutvarkytos bet važiuojant visi šuliniai išlindę ir manevruoti. Joniškio g. nauja , šulinių pilna. Tauralaukyje irgi naujas kelias ir vėl šuliniai išsikiše. Kodėl??????? Kodėl pas mus kaip kokioje Afrikoje. Trumpai tešlagalviai.

   • AvatarSkeptikas (IP: 86.100.137.239)

    Todėl, kad tešlagalviams nusispjauti ant visko, ką jūs jiems galite padaryti.Priversit dirbti? Kaip?

  6. AvatarDar pamatysime (IP: 86.100.109.225)

   kai UAB Gatvių apšvietimas galutinai bus sutvarkytas ir atiduotas Autobusų parkui, štai tada pasimatys kokia padaryt nesąmonė. Trūksta žodžių, ir tai nesamonei pritarė Vaitkaus valstiečiai.

  7. AvatarŠviesaforas klaipėdietis (IP: 82.135.193.221)

   Jei taip kiekvieną šviesaforą iš Vilniau važiuos reguliuoti burs linksma

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    O kiekvienas sviesoforas Klaipedoje yra valstybines reiksmes kelyje ir priklauso keliu direkcijai?

   • Avatarkvailumas neispasakytas (IP: 81.29.23.206)

    las gi kaltas jei ne Vilnius, gal Briuselis

   • AvatarSkeptikas (IP: 86.100.137.239)

    Ar dėl šiukšlių išvežimo irgi į Vilnių skambint? Į kurią ministeriją? Ar tiesiai į seimą?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt