P0

Regionas

Palangos koncertų salėje – Martyno Kavaliausko kalėdinis šou

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-26


Martynas Kavaliauskas, laimėjęs muzikinį TV projektą „Kaukės“, gruodžio 18 d. su būriu muzikantų atvyks į Palangos koncertų salę.

„Šioms Kalėdoms ir Naujiesiems metams paruošėme naują šventinę programą – joje klasikiniai pasauliniai hitai, visų laikų gražiausios kalėdinės dainos, taip pat ir klausytojų mylimi lietuviški kūriniai. Šiame koncerte skambės ir tokios ikoniškos dainos kaip „It’s beginning to look a lot like Christmas” ar svaigulingoji „Besame Mucho”, tačiau kalėdinio šou svečiai gali tikėtis ir naujai orkestruotų roko klasikos hitų. Norime scenoje ir klausytojų širdyse sukurti tikrą ir didelę šventę, o gerose šventėse juk visko būna po truputį”, – pranešime spaudai cituojamas atlikėjas ir aktorius.

Ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe ir pritariančiaisiais vokalais, tačiau dinamišką repertuaro liniją subtiliai papildys ir trimito, trombono bei saksofono skambesys.

Koncerte skambės Frank Sinatra, „Queen”, Tom Jones, legendinių grupių „Abba”, „Hiperbolė” ir daugelio kitų geriausios visų laikų dainos.

„Kruopščiai dėliojome repertuarą, norėdami, kad šiame koncerte tilptų kuo daugiau ryškiausių praėjusio šimtmečio kūrinių ir, žinoma, kalėdinių dainų. Tebus šis šventinis šou tarsi kelionė laiku, nukelianti į nuostabiausius prisiminimus ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika”, – teigia M. Kavaliauskas.


  2021-11-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt