P0

Kultūra

Kalėdų proga kviečia dovanoti šventę ne vien sau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-29


Artėjančių švenčių proga Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia pasirūpinti dovanomis ne tik savo artimiesiems, bet ir tiems, kuriems šventinę nuotaiką pajusti sunkiau – dovanoti bilietus į teatro gruodžio mėnesį siūlomus renginius vargingiau gyvenantiems.  

Gruodžio 22 d. „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje, užgims kalėdinis Piotro Čaikovskio „Spragtuko“ stebuklas. Martyno Aleksos nuotr.

Kai į duris jau beldžiasi Kalėdos, norisi dalintis švente su tais, kurie jos labiausiai išsiilgę. O spektaklis kiekvienam leidžia pasijusti miesto bendruomenės dalimi, suteikia progą pamiršti sunkumus ir prisiminti, kad pats gyvenimas yra šventė. 

Galbūt jūsų kaimynystėje gyvena daugiavaikė šeima, neišgalinti visų savo atžalų nuvesti į spektaklį vaikams? Gal tai bus senjorai, kurių pensijų teužteks kukliam Kūčių stalui, ar bedarbių šeima, priversta skaičiuoti kiekvieną pašalpos centą? 

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pasirengęs būti tokios kalėdinės dovanos tarpininku. Jūsų nupirkti bilietai labai nudžiugintų senelių globos namų globotinius ar miesto senjorų klubų narius. 

Patinkantį renginį iš sezono repertuaro dovanai galite parinkti patys. Siūloma atkreipti dėmesį į pokylio dvasia alsuosiančius gruodžio spektaklius. Gruodžio 22 d. „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje, užgims kalėdinis Piotro Čaikovskio „Spragtuko“ stebuklas, o gruodžio 29-ąją Klaipėdos Žvejų rūmuose rodoma Jacques‘o Offenbacho operetė „Orfėjas pragare“ kvies linksmai pašėlti belaukiant Naujųjų.  

Norintys dovanoti muzikines Kalėdas ne tik sau, bet ir vargingiau gyvenantiems kviečiami susisiekti su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pardavimų administratore Svetlana Nazarova tel. +370 686 13473 arba el. paštu svetlana.nazarova@kvmt.lt


  2021-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt