P0

Spyglys

Katastrofa ir Klaipėda*

Spyglys
2021-11-29


Kai 2017 metais paaiškėjo, jog Lietuva pasauliui buvo reklamuojama nuotraukomis iš Suomijos, kilo didžiulis skandalas. Kita vertus, nieko čia tokio, juk esame tikrai panašūs – ir vienoje, ir kitoje šalyje yra sniego, abi valstybės priklauso Šiaurės Europai, ir vienur, ir kitur žmonės yra uždari ir mėgsta išgerti. 

Nuotrauka iš www.klaipėda.lt

Visai kas kita yra viešai skelbiamas dokumentas „Klaipėda 2030: ekonominės plėtros strategija ir įgyvendinimo veiksmų planas“ (jį galima rasti čia). 

Ant viršelio – nuotrauka iš pietinės Australijos, Katastrofos iškyšulio (faktinės fotografijos detalės ir koordinatės čia). 

Vienintelis panašumas su Klaipėda yra jachta bei vanduo, tačiau nieko daugiau. Žinia, Australijoje gyvena rykliai, kengūros, dainininkė Kylie Minogue ir nuodingiausia pasaulio gyvatė žemyninis taipanas. Kas čia panašaus su Klaipėda? Nieko. Be to, pas mus prasidedant žiemai, pietiniame pusrutulyje baigiasi pavasaris, ten – +26, pas mus – nulis.

Nieko panašaus, kaip dainuoja Andrius Mamontovas, čia jums ne su Suomija lygintis.

Katastrofa. Ne iškyšulys, o iliustracijos pasirinkimas. Kai kas mieste taip vadina ir pačią strategiją, bet palaukim iki 2030-ųjų ir pamatysim.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt