P0

Kriminalai ir nelaimės

Ugniagesiams teko gelbėti bute užsitrenkusį vaiką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-11-29


Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 53 gaisrų ir atliko 77 gelbėjimo darbus.

Penktadienį 15.13 val. buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, daugiabučio namo koridoriuje tvyro daug dūmų. Ugniagesiai gaisro židinį surado 2 kambarių bute. Gaisro metu apdegė medinė sienų apdaila. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Tuo metu tą patį vakarą, 19.36 val., Klaipėdos rajone, Šakinių kaime, atvira liepsna degė medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu apdegė ir medinė perdanga bei mansarda. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį ugniagesiams uostamiestyje teko gelbėti vaiką. 19.14 val. buvo pranešta, kad Taikos prospekte esančiame bute užsitrenkė mažametis. Naudodami laužtuvą, ugniagesiai atidarė duris ir įleido į vidų mamą, medikus ir policijos pareigūnus. Vaikas nenukentėjo.


  2021-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt