P0

Spyglys

Klaipėdoje suks juostą apie Ukrainos karą* (2)

Spyglys
2021-11-30


Spyglio duomenimis, pietinių Klaipėdos gyvenamųjų rajonų laukia nemažesnė šlovė nei Vilniaus Fabijoniškių, kur buvo filmuojama pasaulinio pripažinimo sulaukusi juosta „Černobylis”.

Esmė ta, kad filmą apie karo veiksmus Ukrainos rytuose prie Donecko ir Lugansko kurianti viena garsi kino kompanija dekoracijoms pasirinko būtent pietinius Klaipėdos rajonus. Čia po praėjusių metų bombiožkų sukurtos natūralios dekoracijos geriausiai atitinka režisieriaus standartus.

Tad lieka tik pasidžiaugti, kad Viešosios tvarkos skyriaus prievaizdai, uoliai registruojantys užrašus ant namų, nepastebi „karo” pėdsakų Klaipėdoje.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-11-30

  2 komentarai “Klaipėdoje suks juostą apie Ukrainos karą*”

  1. Avatarbombioske (IP: 85.232.138.203)

   Ne tik prieš 20 metų, tokių bombiožkių mada atėjo iš gerokai anksčiau. Atmenu, mokykloje prieš kokius 50 metų jau tokius zbitkus darydavom, panas po šokių gąsdindavom ir praeivius taip pat, o paskui nešdavom kudašių, kad milicija nepagautų. O per Naujus metus tai kaip ir legaliai pasprogdindavom.

  2. Avatarzose (IP: 78.61.176.183)

   tokias biombioskes darydavo pries 20 metu. nuo tu laiku ir liko demes.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt