P0

Mums rašo

Požeminiai konteineriai: „proto užtemimas” (10)

Atvira Klaipėda

Bangų g. 10 namo gyventoja
2021-11-30


Smagu matyti iniciatyvą antžeminius konteinerius pakeisti į požeminius. Labai to laukėme ir pamatę, kad bus montuojami Bangų g. 10 kieme, tikėjomės puikaus rezultato. Deja.

Lapkričio 29 d. grįžtu namo ir galvojau KRATC darbuotojai juokauja, o gal pasnigus sniegui nematė, ką daro, nes kitaip protu neina paaiškinti, kodėl konteineriai yra įkasti viduryje aikštelės, ant pravažiuojamosios dalies.

Jau ir taip nebuvo galima normaliai išsukti, kai buvo senieji konteineriai, kurie buvo už gero pusantro metro, tai dabar įvažiavus priekiu, atbulas neišvažiuotum niekaip, nebent iškeltų su kranu.

Jei atsiras KRATC darbuotojas, kuris su automobiliu išsuktų atbulas, kai iš abiejų pusių stovi mašinos, tai jam medalis, čia jau priekiu išsukimas yra ant ribos.

Nevažinėjame VW Polo, VW Golf, Toyota Yaris ar kitom miniatiūrinėm mašinom. Normalus sedanas ar universalas tokiame paliktame tarpe manevruoti tiesiog negali.

Vietos požeminiams konteineriams kieme – pilna. Yra ir puiki vieta, kurioje konteineriai netrukdytų gyventojams, o ir specialiam transportui ištuštinti konteinerius būtų patogiau. Taip, kaip dabar įkasta, klausimas, ar šiukšlių mašina į tą tarpelį tilps.

Kyla klausimai, ar tokius sprendimus žmonės daro tik „ant popieriaus”, ar buvo atvykta į vietą ir paieškota tinkamos vietos, ar buvo įvertinta, kad dabartinis „proto užtemimas” netrukdys judėjimui?

Tikiu, kad gal sugalvosite pasakyti, jog vietos parkuoti automobilius yra. Gal ir yra, bet aikštelė kaip po karo, kaskart įvažiuojant į kiemą yra braižomi karteriai, nes duobė ant duobės, o toje duobėje dar duobė.

Kas susišvietė žmogui, nusprendusiam įrengti požeminius konteinerius viduryje kiemo?

Šio klausimo taip nepaliksime, todėl perspėju KRATC, kad jei nebus imtasi priemonių ištaisyti šį nesusipratimą (kitaip to pavadinti negaliu), tai bus eita toli, nuskambės „ant visos Lietuvos”.


  2021-11-30

  10 komentarai “Požeminiai konteineriai: „proto užtemimas””

  1. AvatarHenrikas (IP: 86.100.73.43)

   >Nevažinėjame VW Polo, VW Golf, Toyota Yaris ar kitom miniatiūrinėm mašinom.

   O gal reiktų pradėt? Nuo kada mieste turi būti taikomasi prie kiekvieno, nusipirkusio mašiną, kuri net neskirta važinėjimui mieste? Beje, išvardytos mašinos visai ne miniatiūrinės.

  2. Avatargrikių_košė (IP: 78.56.147.248)

   Tai čia dar nieko. Vykdant archeologinius tyrimus Šaulių g. 4 archeologams policiją kvietė, nes klykiančiai moteriai niekaip nedaėjo, jog archeologai nelygu KRATC. Ir ką gi, policija reaguoti turėjo, susirinko visas bendrabučio kiemas ir policininkams smagesnė diena tapo:)

  3. Avatarkonservai (IP: 78.57.221.141)

   Konservatorių dėžutės. Išsirinkote konservatorius -tai dabar visą miestą užkonservuos

   • AvatarMarius (IP: 78.56.147.248)

    Konteineriai suprojektuoti prieš beveik 10 metų, tada Graužinienė, Kirkilas ir kiti bebrai murgdė Lietuvą gilyn.

  4. Avatardurnių laivui (IP: 86.100.172.247)

   kokiam durnių laive ji kvietė,tik jums ,ko gero ir tebuvo žinoma

   • Avatardl (IP: 193.217.2.221)

    įsivesk į paiešką “Planuojamos pusiau požeminių konteinerių aikštelės” ir pamatysi

  5. AvatarAnonimas (IP: 2.58.194.136)

   O tai kaip kaimynai pasistatė, jeigu neįmanoma išsukti? 😀 jeigu neturit atsakingų asmenų namo bendrijoje ar kt., tai nekaltinkit paskui kitų.

  6. Avatardurniu laivas (IP: 193.217.5.94)

   kai savivaldybe derino projektus, kvite gyventojus – nerupejo. kai pastate – tai jau blogai. saukstai po pietu. anksciau rupintis reikejo

  7. Avatargyventoja (IP: 86.100.172.247)

   vasarą ant važiuojamosios dalies užimdami 3 mašinoms skirtas stovėti vietas įkasė ir ties Laukininkų 35 -uoju namu.Rašė ir ,Atvira Klaipėda,,buvo skundai gyventojų,o kas pasikeitė…ogi,niekas.Atsakymas buvo,kad taip suplanuota buvo tipo prieš 20 metų,taip ir padarė.Žodžiu,viskas gerai.Stovi ir dabar tušti.Beje plyteles apie juos dėjo ,,brigada,, apie dvi savaites,jeigu ne ilgiau-atveža,pasnaudžia ir vėl surenka tuos žmogelius.Baisi betvarkė šioje srityje,svarbu,kad prieš 20 metų paruoštą projektą įgyvendino

  8. AvatarT (IP: 88.119.193.25)

   Bet tai proto ir supratimo nulis.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt