P0

Regionas

Brakonieriauti mokė ir vaiką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-02


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai šią savaitę Kretingos rajone surengė pasalą ir nustatė žeberklininką. Neteisėtos žvejybos procesą stebėjo ir pažeidėjo vaikas. Vyrui teks sumokėti iki 2070 eurų siekiančią baudą.

Aplinkosaugininkai, surinkę informaciją, kelias dienas žeberklininko tykojo prie vandens telkinio Kretingos rajone. Neteisėti veiksmai buvo fiksuojami ir vaizdo kameromis.

Išanalizavę filmuotą medžiagą, pareigūnai pastebėjo ne tik pažeidimą darantį asmenį, bet ir jo veiksmus stebintį vaiką. Asmuo, besinaudojantis žeberklu, su savo mažamečiu vaiku upelyje užfiksuotas tris kartus.

Vieną kartą vyras nudūrė šlakį, kiti du kartai buvo nesėkmingi.

Aplinkosaugininkai taip pat apieškojo asmens sodybą ir ūkinėse patalpose rado du žeberklus.

Pažeidėjui už neteisėtą žvejybą surašyti trys administracinio nusižengimo protokolai, taip pat jam gresia administracinė nuobauda iki 900 eurų.

Už draudžiamus žvejybos įrankius, kuriuos Klaipėdos aplinkosaugininkai iškart paėmė, gresia bauda iki 200 eurų, be to, reikės atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – 970 eurų.

„Netoleruotina, kad naudotis tokiais drastiškais ir brutaliais įrankiais mokomi net vaikai. Telieka viltis, kad panašūs atvejai nepasikartos. Kartu nuoširdžiai dėkojame žmonėms, suvokiantiems, kokią žalą daro brakonieriai ir jų naudojami įrankiai“, – pranešime spaudai pažymi Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.


  2021-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt