P0

Transportas

Eismo sąlygos išlieka sudėtingos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-02


Šiaurinėje Klaipėdos dalyje žiemą kelius prižiūrinti bendrovė „Ecoservice Klaipėda“ pranešė, kad naktį į ketvirtadienį uostamiesčio gatves buvo nuklojęs beveik 8 cm storio sniego sluoksnis, vėliau sniegą pakeitė lietus, formavosi suvažinėto sniego sankaupos.

Teigiama, kad įmonės kelių priežiūros automobiliai kelius valė visą naktį. Gausiau pasnigus, šiaurinėje Klaipėdos dalyje žiemą kelius prižiūrinčios bendrovės „Ecoservice“ automobiliai valė ir barstė kelius nuo 22 val. iki 6 val. ryto, išbarstyta apie 80 tonų druskos.

Prognozuojama, kad ir toliau eismo sąlygos keliuose išliks sudėtingos.

„Vakare prognozuojamas temperatūros kritimas, tai reiškia, kad eismo sąlygos išliks sudėtingos“, – teigia „Ecoservice Klaipėda“ teritorijų priežiūros administravimo vadovas Giedrius Mikutis.

Primenama, kad gatvių valymas žiemą vyksta prioriteto tvarka – pirmiausia nuvalomos gatvės, einančios prie ugdymo įstaigų, ligoninių, svarbiausių viešųjų įstaigų, taip pat sutvarkomi pavojingi kelių ruožai – įkalnės ir nuokalnės, tiltai, viadukai. Šiais metais „Ecoservice Klaipėda“ prižiūri 160 km kelių ir 800 tūkst. kv. m šaligatvių plotą Klaipėdos mieste.


  2021-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt