P0

Miestas

Klaipėdiečiai – respublikinio konkurso nugalėtojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-02


Šiaulių rajone, Naisiuose, vykusios konferencijos saugios kaimynystės klausimams aptarti metu buvo paskelbti respublikinio konkurso „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“ rezultatai. Konkurse dalyvavusios saugios kaimynystės grupės iš visos Lietuvos pristatė savo veiklą, įgyvendintus projektus, kas pasikeitė bendruomenėje įkūrus saugios kaimynystės grupę.

Policijos departamento specialistai, įvertinę pateiktas paraiškas, konkurso nugalėtoja paskelbė Klaipėdos Paupių bendruomenės grupę. Pirmų trijų vietų laimėtojai apdovanoti piniginiais prizais, o šio konkurso finalas kitąmet turėtų vykti Klaipėdoje.

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai džiaugiasi Paupių bendruomenės pasiektu rezultatu ir skatina kurti naujas saugios kaimynystės grupes.

„Saugios kaimynystės“ idėja paprasta – daugiabutyje ar greta stovinčiuose namuose gyvenantys rūpestingi žmonės saugo ne tik savo, bet ir kaimynų, ar bendrą turtą. Statistika rodo, kad Saugios kaimynystės programa padeda sumažinti ne tik vagysčių ar įsilaužimų, bet ir vandalizmo bei sukčiavimo atvejų, taip pat ir Kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičių.

Konkursą „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“ organizavo Lietuvos policijos departamentas ir Šiaulių miesto bei rajono policijos komisariatai.


  2021-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt