P0

Regionas

Organizuoja karavaninę išvyką po Vakarų Lietuvą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-02


Karantino metu naują keliavimo formatą – turus automobiliais karavanu – sukūrusi „Šeimų karavano“ komanda šią žiemą kviečia į vienos dienos išvyką po Mažąją Lietuvą ir jos kaimyninius rajonus.

Akimirka iš vasarinio turo po Mažąją Lietuvą.

Klaipėdietei gidei Anitai Špakauskei karavano idėja kilo po to, kai buvo draudžiama keliauti masiškai, reikėjo išlaikyti atstumus. Tad šeimoms buvo pasiūlyta į ekskursijas vykti nuosavais automobiliais, gido informaciją girdint gyvai per raciją. Tokių išvykų metu šeimas lydi profesionalus gidas ir fotografų komanda, kurie ne tik koordinuoja 10 automobilių vilkstinės eigą, bet ir fiksuoja kelionėse patirtas emocijas.

Šiemet, dėl besitęsiančios COVID-19 situacijos, išvykas užsienyje „Šeimų karavano“ komanda pakeitė į turus po Lietuvą. Iš pradžių buvo sugalvota apvažiuoti Klaipėdos rajono ribas, o orams atšilus, leistis į turą po Mažąją Lietuvą. Artėjant šventiniam laikotarpiui buvo nuspręsta pakartoti šį turą ir šaltuoju metų laiku.

Ekskursija prasideda Kretingoje, toliau karavanas juda Gargždų link, iš ten pro Veiviržėnus, Švėkšną ir vakarop pasuka į pamario kraštą. Keliautojams siūlomi lankomi objektai, kvepiantys karamele, vietiniu paveldu, kalėdiniais meduoliais.

Keliaujančių laukia ir kitos pramogos bei staigmenos – šventiškai pasipuošę save ir automobilį bus apdovanoti „Fotopolis“ komandos įsteigtu prizu – nuotrauka ant drobės.

Turas yra įgarsintas ir bus transliuojamas Klaipėdos krašto radijo „RadijoGAMA“ eteryje. Apie tai bus skelbiama „Šeimų karavano“ Facebook paskyroje, internetinėje svetainėje ir radijo eteryje. Trumpas istorijas apie lankomus objektus jau dabar galima išklausyti virtualioje erdvėje.


  2021-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt