P0

Verslas

„Mano BŪSTAS“ kiekvienam namui skiria po atstovą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-03


Daugiabučių priežiūros paslaugas teikianti bendrovė „Mano BŪSTAS“ pranešė, jog atsižvelgdama į klientų pageidavimus bei gerinant aptarnavimo kokybę iš esmės pertvarkė veiklos procesus ir pradeda teikti naujo kokybės standarto paslaugas. Įmonė pristato naujovę – klientų atstovus, kurie asmeniškai atstovaus gyventojų interesus.

Anot pranešimo, „Mano BŪSTAS“ baigė pertvarkyti vidinius veiklos procesus ir ženkliai sustiprino klientų aptarnavimo centrą, kuriame jau darbuojasi beveik 100 įvairaus profilio specialistų.

Pagrindinės klientų atstovų užduotys – rūpintis, kad namo priežiūra būtų kuo sklandesnė ir kokybiškesnė. Jie kontroliuos, kad rangovai darbus klientų namuose atliktų laiku, gerai ir už priimtiną kainą. Inicijuos balsavimus ir dalyvaus gyventojų susirinkimuose bei koordinuos, kad gyventojų užklausos būtų išspręstos per protingą terminą. Be to, techniniais daugiabučio namo priežiūros klausimais rūpinsis priežiūros inžinieriai, tad kiekvienas namas nuo šiol turės mažiausiai du atstovus.

„Šiek tiek užtrukome, kol sustygavome vidinius veiklos procesus, dėl ko ne visada spėjome laiku atliepti klientų lūkesčius, todėl noriu atsiprašyti mūsų klientų ir padėkoti jiems už kantrybę. Užtikrinu, kad nuo šiol situacija keičiasi kardinaliai. Kadangi klientų lūkesčiai mūsų organizacijoje yra prioritetas numeris vienas, įsteigėme naują – klientų atstovo – pareigybę. Šių įmonės darbuotojų pagrindinė užduotis – atliepti visus gyventojų lūkesčius, susijusius su daugiabučio namo priežiūra ir asmeniškai kontroliuoti, kad visi jų pageidavimai, užklausos ar problemos būtų sprendžiamos tiksliai, greitai ir kokybiškai. Tuo, beje, jau spėjo įsitikinti dalis mūsų aptarnaujamų namų gyventojų, kurie turėjo galimybę pirmieji įvertinti jiems priskirtų klientų atstovų naudą“, – pranešime cituojamas bendrovės „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys.

Įmonės vadovas teigia, kad ženkliai gerėja Klientų aptarnavimo centro rodikliai. Pavyzdžiui, per pastarąjį pusmetį daugiau nei tris kartus pagerėjo atsiliepimų į skambučius laikas. Birželį klientams, kol bus sujungti su konsultantais, vidutiniškai tekdavo laukti 3 min. 16 sek., o lapkritį laukimo laikas sutrumpėjo iki minutės. Į 64 proc. visų skambučių konsultantai dabar atsiliepia ne ilgiau kaip per 20 sekundžių.

Nemaža dalis „Mano BŪSTO“ klientų savo laiptinių skelbimų lentose, „eBŪSTO“ platformoje bei el. paštu jau buvo informuoti apie jų daugiabučiams priskirtus klientų atstovus bei priežiūros inžinierius. Šioje informacijoje nurodyti konkretūs darbuotojai su vardais ir pavardėmis, jų kontaktiniai duomenys. Susisiekti su klientų atstovais daugiabučių gyventojai galės el. paštu arba paskambinę į klientų centrą. Šie įmonės specialistai bus pasiekiami darbo dienomis ir darbo valandomis. Jei gyventojai į atstovus kreipsis ne darbo metu, su jais bus susisiekta artimiausią darbo dieną.

Anot įmonės, klientų atstovų misija orientuota į kliento kreipinių ir problemų sprendimų kontrolę bei koordinavimą, tačiau einamuosius būsto priežiūros klausimus gyventojai ir toliau bus skatinami spręsti per klientų aptarnavimo centrą jiems patogiausiu būdu: elektroninėje „eBŪSTO“ platformoje, el. paštu arba telefonu. M. Genio teigimu, klientų atstovas į procesą įsijungs tuomet, jei būsto priežiūros specialistų komandai nepavyktų išspręsti gyventojo klausimo.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2021-12-03

  Vienas komentaras apie “„Mano BŪSTAS“ kiekvienam namui skiria po atstovą”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

   Klaipėdoje S. Daukanto 35 name jau para nėra šildymo. Gyventojai buvo informuoti, kad iki ketvirtadienio 17 val. avarija bus likviduota ir šildymas atnaujintas. Tačiau iki šiol, penktadienio 12 val., šildymo nėra ir jokios papildomos informacijos gyventojai negauna. Melagių melagiai. Tik girtis sugeba, o tvarkos jokios. O pinigus plėšti tas MANO BŪSTAS labai smailas… Padėkite, žurnalistai, o nepataikaukite už užsakomuosius girimosi straipsnius…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt