P0

Kultūra

„Pikaso“ atnaujino „Baltą laišką“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-03


Artėjančių Kalėdų proga grupė „Pikaso“ paruošė naują dainos „Baltas laiškas“ versiją ir skelbia apie planuojamą koncertinį turą per Lietuvą, kurio vienas iš koncertų vyks ir Klaipėdoje.

Daina „Baltas laiškas“ buvo pristatyta dar 2001 metais, kai „Pikaso“ išleido „auksiniu“ ir „platininiu“ tapusį trečiąjį albumą „Cukrus“. Iš šio albumo dvi legendinėmis tapusios dainos pelnė ne vieną titulą: „Radiocentro“ muzikiniuose apdovanojimuose „Ašarėlė“ tapo metų superhitu. O kūrinį „Baltas laiškas“ iliustravęs vaizdo klipas konkurse „Erdvės“ pripažintas geriausiu Lietuvoje.

„Anksčiau stengdavomės per savo pasirodymus visada džiuginti publiką populiariausiomis dainomis. Vartydami muzikinius archyvus, supratome, kad geriausios istorijos – tos, kurios tęsiasi ir nekuriamos nuo nulio. Todėl tęsinys neįmanomas be „Balto laiško“ ir dar kelių hitų”, – teigia grupė.

Grupės koncertų turas „Istorija tęsiasi“ kovo 17 d. startuose Alytuje. Kovo 20 d. numatomas pasirodymas Klaipėdoje.


  Kultūros straipsnių vidus

  2021-12-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt