P0

Regionas

Tęsiasi ekskursijos po Neringos miškus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-03


Pranešama, jog Neringos miško architektūros (NMA) ekskursijos bus tęsiamos ir gruodį. Dėl prastų oro sąlygų kai kurios iš ekskursijų bus organizuojamos viduje, kitos vyks miške, kaip įprasta. Organizatoriai ragina į ekskursijas ateiti apsirengus pagal esamus orus. 

Ekskursijos ir vėl ves patyrę gidai – gamtininkė Jonė Pivoraitė, girininkas Gediminas Virgilijus Dikšas ir architektas Antonas Šramkovas.  

Dalyvavimas susitikimuose nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija privaloma el. paštu: neringaforestarchitecture@nidacolony.lt

Gruodžio 5 d., sekmadienį, 12 val., vyks pasivaikščiojimas sengirėje su ilgamečiu girininku ir Nidos gyventoju Gediminu Virgilijumi Dikšu.

Susitikimo vieta – Angių kalno papėdėje, prie įvažiavimo į Thomo Manno namus-muziejų, parkinge (šalia Skruzdynės g. 17A).

Gruodžio 11 d., šeštadienį, 12 val., vyksiančios ekskursijos tema – „Augalų interpretavimas (ir ką tai sako apie mus pačius)”su gamtininke Jone Pivoraite.

Susitikimo vieta: Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija, E. A. Jonušo g. 3.

Gruodžio 26 d., sekmadienį, 12 val., – „Miškas kaip erdvė” su architektu ir ugdytoju Antonu Šramkovu.

Susitikimo vieta – Preilos autobusų stotelė.

Ši programa įgyvendinama kaip NMK vykdomo projekto „Neringos miško architektūra“ (NMA) ir platesnio projekto „NERINGA – Lietuvos kultūros sostinė 2021“ dalis. Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, „Nordic Culture Point” ir Neringa ‒ Lietuvos kultūros sostinė 2021 programos.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2021-12-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt