P0

Regionas

Kalėdinę eglutę įžiebė kretingiškiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-04


Šeštadienio vakarą Kretingoje, Rotušės aikštėje, šėliojant nykštukams, sužibo jaukumu alsuojanti pagrindinė miesto eglė. Klasikinės puošybos karkasinė eglė šiemet kviečia džiaugsmingai pasitikti gražiausias metų šventes.

Karolio Bakūno nuotr.

Įspūdingai 12 metrų aukščio eglei sukurti panaudota daugiau nei 700 gyvų žaliaskarių šakų, o papuošti kelios dešimtys žaisliukų  bei  kalėdiniai ornamentai, kurie nušvito tūkstančiais lempučių.

Šiemet pagrindine Kretingos egle galima grožėtis kiek kitokioje aplinkoje, klausantis vieno iš 40 skirtingų muzikinių kalėdinių kūrinių. Prie eglės įrengtas specialus muzikinis suoliukas, ant kurio prisėdus suskamba muzika. Taip pat kaip ir pernai, prie pagrindinės eglės veikia stebuklingas Kalėdų senelio paštas.

Artėjančias gražiausias metų šventes Kretingos rajonas pasitinka pasidabinęs šimtais, galimai net tūkstančiais įvairiausių nykštukų. Kretingoje nykštukų pridygo ne tik kiemuose ar viešosiose erdvėse, bet ir Nykštukų alėjoje.

Nuo šeštadienio kretingiškiai ir miesto svečiai gali pasivaikščioti Nykštukų alėja, kuri tęsiasi nuo Rotušės aikštės skvero iki Kretingos rajono kultūros centro. Alėjoje, veiksiančioje visą šventinį laikotarpį, iš viso įkurdinta per 40 rajono gyventojų bei organizacijų sukurtų nykštukų.

Rajono gyventojai iki šventų Kalėdų kviečiami nykštukais puošti savo kiemus, langus ar vitrinas bei dalyvauti gražiausiai ir originaliausiai papuošto kiemo, lango ar vitrinos konkurse. Nuotraukų laukiama el. paštu kaledos@kretinga.lt.


  2021-12-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt