P0

Kriminalai ir nelaimės

Nelaimė Klaipėdos įmonėje pareikalavo policijos tyrimo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-04


Klaipėdos policija tiria, kaip ir kodėl vienoje miesto įmonėje darbo metu susižalojo du vyrai – įtariamas saugos reikalavimų pažeidimas. 

pixabay nuotr.

Nelaimė Pilies gatvėje esančios įmonės teritorijoje įvyko pirmąją žiemos dieną. Kaip teigiama šeštadienį išplatintoje miesto policijos įvykių suvestinėje, 54 ir 26 metų vyrai atsidūrė ligoninėje, pareigūnams apie tai pranešė gydymo įstaigos atstovai.

Informacija apie jų būklę neteikiama, nedetalizuojamos ir kitos aplinkybės. Nurodoma tik tiek, kad vyrai nukentėjo darbo metu, jie į ligoninę atvežti trečiadienį prieš 11 valandą. 

Ketvirtadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo, pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.


  2021-12-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt