P0

Fotoreportažai, Spyglys

Ledinė išskirtinio Klaipėdos objekto kokybė* (2)

Spyglys
2021-12-06


Spyglys turi konstatuoti, kad visokie nusišalinimai miestui tikrai ne į naudą.

Beveik prieš porą savaičių sukako septyneri metai, kai Klaipėdoje, prie ligoninių miestelio, buvo atidarytas išskirtinis objektas – kombinuotų kelionių jungtis arba park and ride kitoniškai. Pradžia darnaus judumo principus įgyvendinti užsibrėžusiame mieste buvo įkvepianti, bet tolesnė eiga priminė ne kopimą į kalną, o ritimąsi žemėn. Iš pradžių dingo užkardas, bet užtat vietoje pradėjo augti medeliai. Vėliau užmarštin nukeliavo planai čia pastatyti modernų ir jaukų keleiviams laukimo paviljoną su tualetais, bilietų kasa. 

O su visam blogai pasidarė, kai prie miesto administracinio vairo stojo vyriausiasis šoferis, kuris buvo priverstas nusišalinti nuo visos šios srities priežiūros. Jei iki tol žmogus galėdavo bent akis padraskyti miesto tvarkytojams, kodėl jie taip nemyli šito objekto, tai dabar jau visai amen – pabandyk nors žodį pasakyt, gausi dar daugiau nei už Zauerveino gatvę.  Tad ir turim tokią ledinę kokybę, kad provėžos čia jau tokios, jog drasko mašinų dugnus. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-12-06

  2 komentarai “Ledinė išskirtinio Klaipėdos objekto kokybė*”

  1. AvatarMarijus (IP: 90.131.34.166)

   Armonautai…. Turbūt nė nepamena, kada paskutinį sykį važiavo kur viešuoju transportu. Ir su reikalais, o ne žurnalistams pamasinti šimtą metrų… Lėšų “įsisavinimo specialistai”…

  2. AvatarMagyla (IP: 78.61.173.9)

   Laikydamasi judraus durnumo teorijos, valdžia kombinuotų kelionių jungtį perkėlė arčiau savęs – į Atgimimo aikštę.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt