P0

Verslas

LP EXPRESS paštomatų siuntas jau galima palikti ir paštuose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-06


Lietuvos paštas praneša, kad LP EXPRESS paštomatais siunčiamas siuntas nuo šiol galima palikti išsiuntimui ne tik paštomatuose, bet ir bet kuriame pašto skyriuje.

„Šiais metais LP EXPRESS paštomatais keliauja beveik dvigubai daugiau siuntų nei praėjusiais metais. Tai yra pats populiariausias siuntimo būdas Lietuvoje. Atsižvelgdami į šias tendencijas, nuolat plečiame paštomatų tinklą, taip pat ieškome ir kitų alternatyvų, kad klientai galėtų kuo greičiau ir patogiau išsiųsti siuntas. Galimybė pašte palikti paštomatu siunčiamas siuntas – viena iš jų. Ji ypač patogi, kai vienu kartu norima išsiųsti ne vieną siuntą, taip pat pravartu užsukti ir paštomatų piko metu ar kai reikalingame paštomate nėra laisvos reikiamo dydžio dėžutės. Ši praktika puikiai pasiteisino praėjusiais metais šventiniu laikotarpiu“, – pranešime cituojama Lietuvos pašto Klientų patirčių departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Iki šiol norėdami siųsti siuntas iš paštomato į gavėjo pasirinktą paštomatą ar konkrečiu gavėjo adresu, klientai siuntas turėdavo pristatyti į paštomatus.

Pašto skyriuose jų darbo laiku paštomatais siunčiamas siuntas galima palikti be eilės, specialiai tam skirtoje vietoje – siuntų palikimo dėžėje arba klientų aptarnavimo vietoje, pažymėtoje iškaba su užrašu „Savitarnos siuntas palikite čia be eilės“.

Atkreipiamas dėmesys, kad norint palikti paštomatų siuntas pašto skyriuose jas reikia iš anksto tinkamai paruošti: siuntimas paštomatu turi būti apmokėtas savitarnoje, kiekviena siunta turi turėti gerai matomoje vietoje užklijuotą siuntos lipduką. Primenama, kad maksimalus siuntos svoris gali siekti iki 30 kg, o dydis turi atitikti XL paštomatu siunčiamos siuntos dydį.

Siuntos lipduką galima atsispausdinti tiesiog namuose, tačiau nesant galimybės, tai taip pat nemokamai ir paprastai galima atlikti paštomate arba daugumoje pašto skyrių. Daugiau informacijos ir konkretų pašto skyrių, kuriuose yra lipdukų spausdintuvai, sąrašą galima rasti čia.

Verslo straipsnių visus kompas

Iki paštuose nurodyto laiko atneštos paštomatų siuntos bus atiduotos išsiuntimui tą pačią dieną, atneštos vėliau – kitos dienos ryte. 


  2021-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt