P0

Švietimas

Klaipėdos baseine – miesto mokinių paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-07


Klaipėdos pedagogų kultūros ir švietimo centras bei miesto dailės mokytojai, nusprendę padaryti šventę miestui ir jo gyventojams bei svečiams, suorganizavo mokinių darbų parodą, kuriai pasirinkta nestandartinė vieta – Klaipėdos baseinas.

„Artėja gražiausios metų šventės. Norisi tęsti gražią, jau kelis metus trunkančią bei jungiančią visas mokyklas ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigas tradiciją – mokinių piešinių parodą kalėdiniais motyvais. Šiais metais paprašėme Klaipėdos baseino administracijos leisti papuošti ir „nuspalvinti“ jų erdves šiuo kalėdiniu laikotarpiu, todėl jiems sutikus, pasiekėme labai gražios draugystės rezultato. Esame be galo patenkinti paroda, vis dažniau tenka išgirsti gražius atsiliepimus apie ją, todėl manome, kad mūsų idėja puikiai įgyvendino savo tikslą“, – sako Klaipėdos miesto dailės metodinio būrelio pirmininkė Ausma Paulauskienė.


  2021-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt