P0

Kultūra

Lyliumai su Rasa Serra

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-07


Gruodžio 17 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia ramų advento vakarą praleisti kartu, klausantis programos „Lyliumai su Rasa Serra“. Koncerte skambės santūrų Kalėdų laukimą atspindinčios ir savo poetiniu stiliumi iš didelio tradicinių dainų lobyno išsiskiriančios dzūkiškos dainos, dar vadinamos advento-Kalėdų giesmėmis.

Programą papuoš fleitos (Akvilina Gaubienė) bei kanklių (Ingrida Spalinskaitė-Kurienė) improvizacijos. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti ir įstaigos „Facebook“ paskyroje.

Koncerte žiūrovų skaičius ribotas, tad kviečiama iš anksto registruotis tel. (8 46) 410108. Dalyvavimas su galimybių pasu.

Rasa Serra – solistė, liaudies dainų atlikėja, savo dainomis puošianti įvairius šalyje ir už jos ribų vykstančius renginius, aktyviai dalyvaujanti Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Rasos Serra atliekamos liaudies dainos ir jų motyvai skamba daugelio Lietuvos bei užsienio šiuolaikinės elektroninės muzikos kūrėjų, tokių kaip „Enigma“, „DONIS“, „Exem“, „Filtered Tools“, „Saint Of Sin“ ir kt. kompozicijose.


  2021-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt