P0

Sportas

Futbolo klubas „Neptūnas“ pristatė trenerių štabą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-08


Klaipėdos futbolo klubas „Neptūnas“ pradeda pasiruošimą 2022-ųjų sezonui ir pristatė naują sporto direktorių, komandos vyriausiąjį trenerį ir jo komandą.

Klubo sporto direktoriumi dirbs Kęstutis Ivaškevičius, vyriausiojo trenerio pareigas eis Valdas Trakys, jo asistentu bus Evaldas Misiūnas. Fizinio rengimo treneris – Tadas Kazlauskas, vartininkų treneris – Lukas Nedzinskas, kineziterapeutas – Martynas Brezgys.

Iš kairės: Martynas Brezgys, Tadas Kazlauskas, Evaldas Misiūnas, Sigitas Ambrazevičius, Kęstutis Ivaškevičius, ValdasTrakys, Tadas Vaitkus. fcneptunas.lt nuotr.

„Neptūno“ sporto direktorius Kęstutis Ivaškevičius, pristatydamas naują klubo vyriausiąjį trenerį Valdą Trakį, pasakojo, kad su juo yra pažįstamas jau seniai, kartu dirbo ir žino jo galimybes, atsidavimą darbui. Pasak klubo sporto direktoriaus, V. Trakys jau turi stiprios patirties LFF I lygoje – 2017-tais tapo lygos nugalėtoju, dirbo su geriausiu Lietuvos jaunimu LFF U-19 rinktinėje, todėl žinant keliamus „Neptūnui“ tikslus 2022 metams, tokios vyriausiojo trenerio patirtys bus labai naudingos klubui.

Pats Valdas Trakys paminėjo, kad LFF I lyga yra gana sudėtinga, joje dalyvauja daug įvairių komandų, kurios turi savas ambicijas ir tikslus. Tačiau rimtai dirbant, nuosekliai vykdant užsibrėžtus planus, galima pasiekti ir aukštai keliamų tikslų.

Pagrindinis klubo dalininkas Sigitas Ambrazevičius kalbėjo, kad atėjo laikas, kada Klaipėdos miestas turi turėti futbolo klubą aukščiausiame lygmenyje .

Anot jo, „Neptūno“ klubas nuo įkūrimo, dvejus metus nuosekliai vykdė užsibrėžtus planus – įsitvirtino LFF I lygoje. Kartu su strateginiu partneriu Kęstučio Ivaškevičiaus futbolo akademija „KFA“, sukūrė futbolo piramidę Klaipėdos mieste, kurioje futbole ugdomi vaikai nuo pat priešmokyklinio amžiaus iki jaunimo turi tikslą bei ruošiami aukščiausiame piramidės laiptelyje stovinčioje „Neptūno“ komandai. Visa „Neptūno“ klubo struktūra puikiai veikia ir pats laikas siekti aukštesnių rezultatų, juolab kad Lietuvos futbolo federacijos, Klaipėdos miesto savivaldybės vadovai palaiko pastangas grąžinti Klaipėdos futbolą į aukščiausią lygmenį.

„Neptūno“ vadovas Tadas Vaitkus minėjo, kad su Klaipėdos miesto savivaldybės palaikymu klubo biudžetas bus didesnis nei praėjusiame sezone. Klubo darbuotojai įgavo labai reikalingos patirties, susibūrė futbolui atsidavęs kolektyvas ir klubo bendruomenė.


  2021-12-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt