P0

Veidai

Klaipėdos prokuroras žurnalistikos studentei padėjo laimėti tarptautinį konkursą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-09


Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Ruslano Ušinsko patirtis bei įžvalgos apie prekybą vaikais Lietuvoje tapo video projekto dalimi, kuris pelnė pripažinimą tarptautiniame konkurse.

Savo žiniomis prokuroras dalijosi su Vilniaus universiteto (VU) Analitinės žurnalistikos studijų programos II kurso studente Urte Vajavudzkaite.

VU antrakursė į prokurorą R. Ušinską kreipėsi kaip į šios srities specialistą, kuris savo žiniomis prisidėjo prie studentės rengiamo darbo, skirto tarptautinio projekto „Atsakinga, etiška ir jautri žurnalistika prekyba žmonėmis tema (THALIA)“ konkursui.

VU Komunikacijos fakulteto studentės video projektas tarptautiniame konkurse buvo pripažintas kaip geriausias ir pristatytas tarptautinėje žurnalistikos konferencijoje Stokholme.


  2021-12-09

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos prokuroras žurnalistikos studentei padėjo laimėti tarptautinį konkursą”

  1. AvatarJautru (IP: 78.57.239.236)

   Kaip jautru. Reikia apie tai kalbėti kuo garsiau. Gyveni savo gyvenimėlį įsisukęs rutinos verpete ir net nesusimastai, kad aplinkui darosi tokie dalykai. Tokie projektai priverčia sustoti, suklusti. Šaunuoliai, ačiū Jums.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt