P0

Regionas

Mokymuose įgytos žinios – ilgalaikė pagalba verslui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-09


Klaipėdos rajono savivaldybė antrus metus iš eilės, įgyvendindama Smulkiojo verslo rėmimo programą, kvietė rajono verslo atstovus dalyvauti nemokamuose e. rinkodaros mokymuose, o šiemet taip pat suorganizavo ir prekybos užsienio elektroninėse „eBay“ ir „Etsy“ platformose mokymus. 

„Praėjusiais metais vykę e. rinkodaros mokymai pradedantiesiems bei turizmo sektoriaus atstovams sulaukė didelio susidomėjimo ir puikių atsiliepimų. Todėl ir šiemet nusprendėme padėti verslui, suteikdami galimybę mokytis skaitmeninės rinkodaros bei prekybos užsienio elektroninėse platformose iš savo srities profesionalų. Taip verslas išmoksta ne tik persikelti į elektroninę erdvę, kas itin aktualu pandeminiu laikotarpiu, bet ir būti ten pastebėtas, pritraukti klientų. Galima sakyti, kad vietoje žuvies duodame meškerę. Tai pagalba, teikianti ilgalaikę naudą“, – pranešime spaudai pažymi rajono mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

E. rinkodaros mokymuose dalyvavo 27 rajono verslo atstovai, o e. prekybos „eBay“ ir „Etsy“ platformose mokymuose – 38 verslininkai, kurie neabejoja šių mokymų nauda.

Individualia veikla užsiimanti ir dekoracijas gaminanti Lina tikina, kad po mokymų jau galvoja apie elektroninę prekybą užsienio platformose.

Anot MB „Gėlių lyrika“ įkūrėjos Laimos, informacija apie elektroninę prekybą buvo itin išsami, viskas pritaikoma praktikoje.

„Po šių mokymų daugeliui turėtų sumažėti klystkelių ir nesėkmingų bandymų“, – tikino ji.

Fotografavimu užsiimanti Dalia registravosi į mokymus, norėdama save motyvuoti pradėti prekybą „eBay“ platformoje.

„Atnaujinusi žinias ir labiau pasitikėdama savimi ėmiausi aktyvios veiklos trišalės prekybos srityje“, – pasakojo Dalia, dėkodama už naudingą patirtį.

„Įvertinę visus atsiliepimus, mokymų sėkmę, dėl jų organizavimo svarstysime ir kitąmet“, – teigia vicemerė A. Balnionienė. 


  2021-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt