P0

Politika

Tarp STT „Skaidrumo akademijos“ apdovanotųjų – ir KRATC (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-09


Gruodžio 9 d., Tarptautinę antikorupcijos dieną, Prezidentūroje vyko iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ įkūrimo metinių renginys. Renginyje dalyvavo apdovanotos iniciatyvos aktyviausios organizacijos ir mentoriai.

Renginyje apžvelgti pirmieji „Skaidrumo akademijos“ metai, pristatyti gerieji skaidrumo iniciatyvų pavyzdžiai, pirmojo Lietuvoje antikorupcinio hakatono rezultatai. Renginyje apdovanoti aktyviausi „Skaidrumo akademijos“ dalyviai, mentoriai ir labiausiai į projektą įsitraukusios organizacijos

Tarp apdovanotųjų – ir viena uostamiesčio bendrovė.

Nominacijoje „Už didžiausias ambicijas tobulėti“ kartu su Aplinkos apsaugos departamentu ir Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba apdovanota ir UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras“.

„Siekiame, kad mūsų aplinkoje, organizacijose, visoje šalyje būtų mažiau korupcijos ir daugiau skaidrumo. Dėkoju už tai, kad korupcijai atsparios aplinkos kūrimą suprantate kaip savo pilietinę ir patriotinę pareigą, tam skiriate savo laiką, žinias ir neįkainojamą patirtį. Teigiamus pokyčius Lietuvoje jau pastebėjo Europos Tarybos valstybių prieš korupciją grupė. Daugiausia vilčių teikia priimtas naujos redakcijos Korupcijos prevencijos įstatymas“, – pranešime cituojamas renginyje dalyvavęs šalies prezidentas Gitanas Nausėda.


  2021-12-09

  3 komentarai “Tarp STT „Skaidrumo akademijos“ apdovanotųjų – ir KRATC”

  1. AvatarSiaip klausiu (IP: 80.246.31.10)

   O cia kazin tik sutapimas,kad kai I KRATC atėjo dirbt buvęs Klaipėdos regioni stt vadas iškart ir tokie apdovanojimai apskriejo?

   • AvatarSusidūręs (IP: 188.69.192.175)

    Tas buvęs STT ar FNTT vadovas pilnu tempu užsiima iki šiol reketu. Gaudamas informaciją iš tam tikrų struktūrų bėga pas verslininkus ir aiškina kaip už tam tikrą mokestį tipo gali viską užglaistyti… koktu skaityti, kaip ten dirba tokios atmatos. O dar ir apdovanojimus kokius tai gauna…

  2. AvatarAlio STT ? o čia apie kokį skaidrumą ? (IP: 90.143.126.221)

   Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neskundžiamu sprendimu konstatavo, jog uostamiestyje, Skuodo ir Kretingos rajonuose bei Neringoje požeminius atliekų konteinerius už europinės paramos pinigus įrenginėjanti bendrovė Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras ribojo konkurenciją archeologinių darbų konkurse.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt