P0

Mums rašo

Žiema Melnragę ir vėl užklupo netikėtai

Atvira Klaipėda

Marija Kalendė, Andrius Dumbauskas
2021-12-09


Žiema kaip visais metais mus užklupo netikėtai ir vėl situacija Melnragės seniūnaitijoje kartojasi. Ji tapo nesaugi gyventojams dėl slidžių gatvių, šaligatvių ir akligatvių.

Visos gatvės, akligatviai šiai dienai Melnragėje, išskyrus Molo gatvę, yra prastai nuvalyti ar iš vis nevalyti ir matomai nebarstyti ar barstyti taupant. Jos – grynas ledas.

Taip pat plikas ledas yra ir dviračių take nuo Pirmosios Melnragės iki Girulių. Šaligatvių situacija taip pat yra prasta.

Keliolika gyventojų yra nusivalę šaligatvius prie savo namų, bet kita dalis – ne. Šaligatviai pravažiuoti su spec. technika vieną kartą ir tai ne visur. Ši technika ne visur sugeba privažiuoti dėl nekokybiškų šaligatvių.Todėl ji negalėjo visų takų kokybiškai nuvalyti, o kai kur net matomai pamiršo tai padaryti, kaip antai Vaivos, Kopų, Aušros, Vėtros, Ruonių, Smilgų, Nėgių, Žiobrių ir t.t. g. ir akligatviuose.

Artėja atlydis, kuris dar labiau pablogins esamą situaciją.

Kodėl taip yra? Kiek žinome, kad vienintelė Molo g. priskiriama prie pagrindinių, visos kitos šalutinės.

Pirmoji Melnragė tampa vis labiau ir labiau lankoma miestiečių, nes tai yra viena iš laisvalaikio vietų Klaipėdoje, bet ji nėra gerai tvarkoma, tik paviršutiniškai.

Deja, bet mūsų mieste nebėra kiemsargių, kurie galėtų rankomis nukasti nevalytus ar prastai nuvalytus šaligatvius, gatves. Todėl prašome dažniau siųsti į Melnragės seniūnaitiją spec. techniką šaltuoju metų laiku, imtis priemonių bei užtikrinti gyventojų ir svečių saugumą, kad jie išvengtų galimų traumų.


  2021-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt