P0

Uostas ir jūra

Žvejybos Baltijos jūroje tvarka neprieštarauja įstatymui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-09


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas išnagrinėjo Seimo nario Petro Gražulio prašymą ištirti, ar žemės ūkio ministro dar 2016 m. spalį priimtu įsakymu patvirtintos žvejybos kvotų Baltijos jūroje paskirstymo taisyklės neprieštarauja Žuvininkystės įstatymui.

Seimo narys teismui dėstė, kad į tokias taisykles yra neperkeltos šio įstatymo nuostatos, įtvirtinančios, kurie kalendoriniai metai naudojami skaičiuojant duomenis ir sprendžiant dėl to, ar iš naujo suteikiant teisę į žvejybą.

Bylą išnagrinėjusi išplėstinė teisėjų kolegija pažymėjo, jog tvarkos apraše nustatyta formulė sudaro prielaidas tiesiogiai vadovautis Žuvininkystės įstatymu.

Konstatuota, kad toks teisinis reguliavimas nesudaro kliūčių tiesiogiai vadovautis Žuvininkystės įstatymu ir ministras tinkamai įgyvendino savo diskreciją.


  2021-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt