P0

Kriminalai ir nelaimės

Rajone sužalojo policininką, mieste apiplėšė moterį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-10


Policija praneša, kad ketvirtadienio vakarą, apie 19.45 val., uostamiesčio Liubeko gatvėje prie 46-erių moters iš nugaros pribėgo du nepažįstami vaikinai, vienas iš jų trenkė į nugarą, pargriovė moterį ant žemės ir iš rankų išplėšė rankinę, kurioje buvo mobilusis telefonas „Apple Iphone 8 Plus“, piniginė, banko kortelės ir 100 eurų. Žala – 1245 eurų. Pradėtas tyrimas dėl plėšimo.

Apie 21 val. Klaipėdos rajone, Kaktų kaime, sulaikymo metu girtas 50-metis pasipriešino ir sužalojo 23-iejų policininką. Pareigūnas, suteiktus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis, kuriam nustatytas 2,6 prom. neblaivumas, uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Už tai baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.


  2021-12-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt