P0

Politika

Eugenijus Gentvilas siūlo moratoriumą dėl ministrų atsistatydinimo (7)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-13


Liberalų frakcijos Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas, vertindamas situaciją dėl tebesitęsiančio bendrovės „Belaruskalij“ trąšų tranzito per Lietuvą įsigaliojus JAV sankcijoms Baltarusijai, pareiškė, jog susisiekimo ir užsienio reikalų ministrų atsistatydinimas šio klausimo neišspręs.

„Gražu prisiimti atsakomybę už praeitį, bet šiuo sudėtingu laikotarpiu būtina prisiimti atsakomybę ir už ateitį. Tą atsakomybę turi jausti ne tik pareiškimus padėję ministrai, bet ir visa Vyriausybė bei valdančioji dauguma“, – teigia Liberalų frakcijos seniūnas.

Pasak E. Gentvilo, pirmiausia artimiausiu metu turi būti užtikrinti greiti sprendimai dėl Belaruskalij trašų per Lietuvą tranzito.

„Kol neišspręsti esminiai klausimai, siūlau premjerei laikytis moratoriumo atsistatydinimo klausimu“, – sako Seimo narys.

Užsienio ministras Gabrielius Landsbergis atsistatydinimo pareiškimą premjerei išsiuntė praėjusį penktadienį, susisiekimo ministras Marius Skuodis – šį pirmadienį. Ministrų pareiškimus pirmadienį ketina aptarti prezidentas Gitanas Nausėda ir premjerė Ingrida Šimonytė. Praėjusią savaitę G. Nausėda sakė, kad jei M. Skuodis ir G. Landsbergis pasirengę atsistatydinti, jie tą turėtų daryti be papildomo įvertinimo. I. Šimonytė žadėjo įvertinti ministrų prašymus ir sprendimą pateikti šios savaitės pradžioje.


  2021-12-13

  7 komentarai “Eugenijus Gentvilas siūlo moratoriumą dėl ministrų atsistatydinimo”

  1. AvatarPas mus - tik korumpuoti bailiai! (IP: 78.61.179.125)

   Žiūrėkite „Austrijos parlamento narys drąsiai rėžia tiesą į akis atvirai ir be baimės. Pagarba jam“ svetainėje „YouTube“.

  2. AvatarJau tiek (IP: 78.61.179.125)

   prisidergę šaikininkai, kad korupciniais š… Dais ir kitus taško! O gentvilai tik gėdą sau daro.

  3. Avatar??? (IP: 86.100.89.111)

   Tai gal kas dėžutę atnešė? Žmogus pats nori “persikrauti”, lai pabando, nustokim prievartauti žmones i.

  4. AvatarNieko panašaus (IP: 90.143.126.221)

   Pone liberale Gentvilai . Politinės korupcijos byloje dalyvaujanti liberalų partija , mano galva , iš vis neturėtų dalyvauti valstybės valdyme . Nei koalicijoje nei turėti ministrų . Taškas , turėtų būti iki bylos baigties . Todėl be pagarbos , bet kokiems siūlymams ar pasiūlymams . Visiškai neįgali vyriausybė , kuri problemas sprendžia ne “galva ” , bet ” liežuviu ” . O dar prisiminus liberalo buvusio uosto ” vadovo ” viražus su Šventosios uosto statybomis ….Liko tik panieka kaip politikui .

  5. AvatarPensininkui, (IP: 193.219.76.238)

   Pritariu 100proc.,
   saviems – viskas, svetimiems – įstatymas.
   Kur dingo tos “vertybės”?

  6. AvatarGyventojas (IP: 84.15.189.139)

   Mazai zalos valstybei dar tepridare, dar palaukime…

  7. AvatarPensininkas. (IP: 78.61.100.125)

   Jooo…, kai kitiems, tai “demokratiškos” vakarų vertybės, kai saviems moratoriumas, sūnaus krėslą saugo, jooo…, ir partija teisiama už kyšių ėmimą ir poveikį, jooo….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt