P0

Miestas

Kviečia dalyvauti apklausoje dėl dalies Dangės krantinės pertvarkos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-13


Viešoji įstaiga „Idėjos miestui“ skelbia pradėjusi rengti architektūrinę -urbanistinę galimybių studiją, kuri analizuoja Dangės krantinės tarp Pilies tilto ir Šiaurės rago (Senosios perkėlos) galimas pertvarkos kryptis vertinant besikeičiančią „Memelio miesto” teritoriją ir gretimybes.

Nagrinėjama teritorija

Tikimasi, kad galimybių studija padės įvertinti nagrinėjamos viešosios erdvės problematiką, suinteresuotų pusių ir visuomenės lūkesčius, suformuos galimas funkcinės programos gaires. Ši studija padės Klaipėdos miesto savivaldybei formuoti viešosios erdvės pertvarkos architektūrinio konkurso užduotį ir programą.

Šią studiją inicijuoja UAB „Memelio miestas”, kuriai Klaipėdos miesto savivaldybės įpareigojimu pavesta organizuoti Danės upės krantinės atkarpos tarp Naujosios Uosto g. ir Kuršių marių architektūrinį konkursą.

Atsižvelgiant į tai, jog ši krantinės dalis yra labai svarbi miesto reprezentacinė erdvė, kuria naudojasi tiek Klaipėdos miesto gyventojai, tiek ir svečiai, o jos pertvarka turės įtakos plačiam krantinės naudotojų spektrui, šiuo metu organizuojamos įvairios darbinės diskusijos ir susitikimai su strateginiais projekto partneriais ir suinteresuotomis pusėmis. 2022 metų pradžioje planuojama vieša diskusija ir kūrybinės dirbtuvės, siekiant išgryninti pertvarkos prioritetus ir galimas pertvarkos kryptis.

Klaipėdos universiteto Socialinių pokyčių studijų centras, bendradarbiaudamas su VšĮ „Idėjos miestui”, kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius užpildyti apklausos formą ir išreikšti savo nuomonę apie būsimos krantinės atkarpos pertvarką. Internetinės apklausos formą rasite čia.

Teigiama, jog nuasmeninti atsakymai bus apibendrinti ir pateikti galimybių studijos ataskaitoje. Taip pat suinteresuotų grupių ir visuomenės poreikiai bus viešai aptarti 2022 m. pradžioje.


  2021-12-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt