P0

Spyglys

„Klaipėdos vanduo” prieš Kalėdas parėmė „Akropolius“* (1)

Spyglys
2021-12-14


Klaipėdos vandentiekininkai Kalėdų senelį pasiuntė dovanų pasirinkti į vietinį bei kitus Lietuvos „Akropolius“. Šiai paramai per viešuosius pirkimus „Klaipėdos vanduo“, suprasdama apverktinai sunkią didžiųjų prekybininkų dalią per pandemiją, skyrė tik 72 000 Eurų. O galėjo ir daugiau, kai pagalvoji.

Prekybininkų garbei reikia pasakyti, kad jie patys paramos neprašė: vandentiekininkams pasiūlymą įsigyti ,,Akropolių“ dovanų korteles pateikė UAB „Gera dovana“ (geras pavadinimas – geram bizniui, tiesą sakant, kuris tęsiasi jau keletą metų iš eilės: pernai pasiūlymas už 73 000 Eur, užpernai už tiek pat, o 2018 m. – už 75 000 Eur).

Šie „geradovaniečiai“ siūlė „Klaipėdos vandenims“ parduoti 706 dovanų korteles. Vienos kortelės kaina – 100 Eurų. Spyglys atsiprašo, kad aritmetika „nesueina“, – matyt, nutarta nusipirkti kortelių šiek tiek daugiau nei buvo pasiūlyta.

AB „Klaipėdos vanduo“ spalį, anot „Sodros”, dirbo 342 žmonės. O dovanų – dvigubai daugiau. Ar tai reiškia, kad kai kurie ten lygesni už lygius ir gaus po dvi dovanų korteles? O gal „atliekamos“ kalėdinės akropolinės dovanos bus įteiktos valdančiųjų aplinkai, giminėms ir artimiesiems (sąrašas dėl nesuprantamų priežasčių nepridedamas)? Ar nekaltos dovanos pavidalu jos bus išdalytos rūstiems valstybės tarnautojams ir geriems tiekėjams? Klausimai retoriniai, jeigu ką.

Belaukiančiuosius šio šanso apsipirkti „Akropoliuose“ Spyglys turi nuliūdinti: už tuos dovanų kuponų „šampės“ ar „šnapso” nenupirksi. Televizorių, valgio, limonado – prašom. O alkoholio ar tabako – šiukštu.

Beje, konkursas šiai „paramai“ buvo viešas. Jį ir vėl ketvirtą kartą iš eilės laimėjo „Gera dovana“ iš Vilniaus. Keistoka, bet ko gamtoje nebūna… Kaina nebuvo vienintelis sutarties sudarymo kriterijus. Buvo neaiški sąlygulių marmalynė, kuri naiviuosius galėjo išgąsdinti. Internetiniai kuponai (kortelės) šiuo pirkimu nebuvo perkami.

P. S. Spyglys ir toliau pasistengs informuoti apie kalėdinius mūsų miestelio pirkinius.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-12-14

  Vienas komentaras apie “„Klaipėdos vanduo” prieš Kalėdas parėmė „Akropolius“*”

  1. AvatarKikutis (IP: 86.100.89.150)

   Blyn ar nebus vagiai vandentiekį pagraužę….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt